Arti pelnytų taškų rekordo buvęs S. Curry neišgelbėjo komandos nuo pralaimėjimo

Stephenas Curry Atlantoje varžovams atseikėjo 60 taškų, tačiau net ir jų nepakako norint iškovoti pergalę.

Stephenas Curry<br> AP/Scanpix nuotr.

Feb 4, 2024, 8:43 AM

Golden State Warriors“ (21/25) klubas išvykos rungtynėse 134:141 (33:28, 31:36, 25:25, 34:34, 11:18) po pratęsimo pripažino „Atlanta Hawks“ (22/27) pranašumą.

Įspūdingai rungtyniavęs S.Curry rungtynes užbaigė savo sąskaitoje turėdamas 60 taškų (12/15 dvit., 10/23 trit., 6/6 baud.), 6 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 2 klaidas.

Per galvą vertęsis amerikietis ketvirtajame kėlinyje pelnė net 22 komandos taškus iš 34.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 14 sekundžių S.Curry pataikydamas dvitaškį netgi išvedė „Warriors“ į priekį (123:121), tačiau Dejounte Murray‘us sugebėjo rezultatą išlyginti, o lemiamas S.Curry metimas tikslo nepasiekė.

Pratęsimo metu „Hawks“ demonstravo puikų puolimą ir iškovojo pergalę.

S.Curry antrą kartą karjeroje pasiekė 60 taškų ribą. 2021 metais amerikietis prieš „Portland Trail Blazers“ buvo pelnęs 62 taškus.

„Hawks“ gretose išsiskyrė Trae Youngas. Gynėjas surinko 35 taškus (5/10 dvit., 7/11 trit., 4/5 baud.), 6 rezultatyvius perdavimus ir 3 klaidas.

„Hawks“: Trae Youngas 35, Onyeka Okongwu 22, Jalenas Johnsonas 21.

„Warriors“: Stephenas Curry 60, Lesteris Quinonesas 17, Jonathanas Kuminga 16.