Dviejų pratęsimų dramoje „Thunder“ pranoko „Raptors“ Kiti rezultatai

„Oklahoma City Thunder“ (35/15) NBA pirmenybėse po dviejų pratęsimų išplėšė pergalę prieš „Toronto Raptors“ (17/32) krepšininkus.

Aaronas Wigginsas <br> USA Today Sports/Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 5, 2024, 8:11 AM, atnaujinta Feb 5, 2024, 8:21 AM

„Thunder“ namuose 135:127 (23:33, 24:30, 34:24, 29:23, 8:8, 17:9) įveikė „Raptors“ ekipą.

Vienu metu trečiajame kėlinyje Oklahomos krepšininkai buvo įkritę į tokią duobę, iš kurios galėjo atrodyti, kad išlipti nebus įmanoma. „Thunder“ vienu metu trečiajame kėlinyje atsilikinėjo net 23 taškų skirtumu (53:76). Visgi vėliau kiek geresnį žaidimą pradėję demonstruoti aikštelės šeimininkai prieš ketvirtąjį kėlinį sumažino varžovų pranašumą vos iki 6 taškų (81:87).

Prieš pat pagrindinio laiko pabaigą aikštelėje vyko tikras mūšis. Immanuelis Quickley likus vienai minutei iki pagrindinio laiko pabaigos išvedė „Raptors“ į priekį, tačiau po to likus penkioms sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos taškais atsakė Aaronas Wigginsas, kuris galop išplėšė pratęsimą (110:110).

Pirmajame pratęsime abi ekipos sunkiai rinko taškus, tačiau „Thunder“ didžiąją pirmojo pratęsimo dalį buvo besivejančių vaidmenyje ir buvo arti to, kad pralaimėtų. Likus kiek mažiau nei minutei iki papildomo laiko pabaigos kanadietis Shai Gilgeousas-Alexanderis tiksliu tolimu metimu išlygino mačo rezultatą (118:118), o kitoje atakos pusėje pergalę „Raptors“ galėjo išplėšti Gary Trentas, tačiau gynėjo tritaškis skriejo pro šalį ir komandos ėjo žaisti antrojo pratęsimo.

Antrajame pratęsime kur kas geriau atrodė „Thunder“ krepšininkai, kurie iškart surengė spurtą 7:0 ir galop savo persvaros nebeiššvaistė ir iškovojo sunkią pergalę prieš „Raptors“ krepšininkus.

Oklahomos klubas po šios pergalės Vakarų konferencijoje rikiuojasi pirmoje vietoje, o „Raptors“ Rytuose užima 12-ąją poziciją.

„Thunder“ gretose arti trigubo dublio buvo kanadietis S.Gilgeousas-Alexanderis. Gynėjas per 47 minutes aikštelėje sumetė 23 taškus (7/12 dvit., 2/5 trit., 3/3 baud.), sugriebė 9 atkovotus kamuolius ir išskirstė 14 rezultatyvių perdavimų.

„Raptors“ gretose išsiskyrė R. J. Barrettas. Gynėjas per 43,5 minutės pelnė 23 taškus (7/11 dvit., 2/5 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Thunder“: Joshas Giddey 24 (7/9 dvit., 2/6 trit., 4/4 baud., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Shai Gilgeousas-Alexanderis 23, Chetas Holmgrenas (7/12 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 2 per. kam., 2 blok.) ir Luguentzas Dortas (5/12 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.) po 22, Aaronas Wigginsas 20 (4/6 dvit., 4/11 trit., 6 atk. kam.).

„Raptors“: R. J. Barrettas 23, Jakobas Poeltlas (8/9 dvit., 3/4 baud., 12 atk. kam., 3 rez. perd.), Scottie Barnesas (5/10 dvit., 3/5 trit., 7 atk. kam., 9 rez. perd., 3 klaid.) ir Dennisas Schroderis (2/10 dvit., 3/6 trit., 6/6 baud., 8 atk. kam., 4 rez. perd.) po 19 ir Immanuelis Quickley 17 (5/11 dvit., 2/9 trit., 11 rez. perd.).