S. Curry tolimas dūris atnešė „Warriors“ pergalę prieš „Suns“ žvaigždyną

Stephenas Curry ir toliau rodo savo klasę, o „Golden State Warriors“ (25/25) po pergalingo NBA žvaigždės metimo šventė pergalę prieš Keviną Durantą ir „Phoenix Suns“ (31/22) žvaigždyną.

Stephenas Curry<br> USA Today Sports/Reuters/Scanpix nuotr.

2024-02-11 08:23, atnaujinta 2024-02-11 08:24

„Warriors“ 113:112 (33:28, 26:30, 25:24, 29:30) šiaip ne taip išplėšė pergalę prieš „Suns“ ekipą. Tai buvo šeštoji „karių“ pergalė per paskutiniuosius septynis mačus.

Iki tol visas tris tarpusavio akistatas šiame sezone buvo laimėję „Suns“ krepšininkai.

Antrajame kėlinyje „Warriors“ turėjo 7 taškų pranašumą (47:40), tačiau po to pralaimėjo atkarpą 0:12, kuri leido „Suns“ išsiveržti į priekį. Visgi po to „Warriors“ atsakė savo gera atkarpa ir prieš ilgąją pertrauką susigrąžino trapų pranašumą (59:58).

Abi ekipos kovojo taškas į tašką ir prieš lemiamą ketvirtį „Warriors“ padvigubino savo turėtą persvarą po dviejų kėlinių (84:82).

Visgi viskas sprendėsi lemiamomis rungtynių akimirkomis. Devinas Bookeris po sudėtingo, tačiau tikslaus metimo likus 35 sekundėms išvedė „Suns“ į priekį (110:112), tačiau lemiamą žodį šiose rungtynėse tarė S.Curry.

Likus 3,3 sekundės S.Curry priėmė Brandino Podziemski perdavimą, susikūrė vietos metimų ir patakė neįtikėtiną tolimą šūvį, leidusį 113:112 švęsti pergalę prieš „Suns“ žvaigždyną.

Rungtynių herojus S.Curry šiame mače pelnė 30 taškų (1/6 dvit., 9/16 trit., 1/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, išskirstė 6 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus suklydo.

„Suns“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo D.Bookeris, kuris sumetė 32 taškus (9/13 dvit., 2/8 trit., 8/9 baud.), sugriebė 4 atkovotus kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“ Vakaruose rikiuojasi 10-oje vietoje, o „Suns“ dalinasi 6–7 vietas su Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“.

„Warriors“: Stephenas Curry 30, Jonathanas Kuminga 21 (9/17 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud., 5 atk. kam.), Draymondas Greenas 15 (6/6 dvit., 1/3 trit., 7 atk. kam., 9 rez. perd., 4 klaid.), Andrew Wiggisnas 12 (4/9 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud., 5 atk. kam., 3 rez. perd.), Gary Paytonas 11 (4/4 dvit., 1/1 trit., 4 atk. kam.), Brandinas Podziemski 10 (2/8 dvit., 2/4 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Suns“: Devinas Bookeris 32, Kevinas Durantas 24 (8/17 dvit., 2/8 trit., 2/2 baud., 10 atk. kam., 7 rez. perd., 6 klaid.), Bradley Bealas 16 (6/12 dvit., 1/4 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Graysonas Allenas 10 (2/5 dvit., 2/6 trit., 4 atk. kam.).