Dar vienas įspūdingas D. Sabonio pasirodymas paskendo „Thunder“ spurtų lavinoje

Įspūdingą mačą sužaidęs Domantas Sabonis ir vėl pasižymėjo trigubu dviženkliu, tačiau jo pastangos netapo pergalingos „Sacramento Kings“ (30/22) komandai. Mike'o Browno vadovaujamas klubas svečiuose 113:127 (27:29, 30:38, 26:33, 30:27) nusileido „Oklahoma City Thunder“ (36/17).

Domantas Sabonis<br> AFP/Scanpix nuotr.

Feb 12, 2024, 7:19 AM

D.Sabonis per 42 minutes pelnė 21 tašką (8/12 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.), atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 11 kamuolių.

Tai jau buvo lietuvio ketvirtasis trigubas dviženklis per penkerias rungtynes, o šį sezoną jis tokios statistikos šedevrų apliko 17 kartų.

27-erių D.Sabonis šį sezoną yra nepralenkiamas pagal trigubų dviženklių rodiklius, antroje vietoje esantį Nikolą Jokičių lenkdamas dviem kartais.

Iš viso per karjerą D.Sabonis jau yra įmetęs 49 trigubus dviženklius.

„Kings“ buvo priverstas pastoviai vytis oponentus po „pramiegotų“ spurtų: antrame kėlinyje šeimininkai pabėgo 12:0 ir ilsėtis komandos išėjo „Thunder“ pirmaujant 67:57.

Trečiame ketvirtyje Sakramentas sumažino atsilikimą iki 66:72, tačiau ir vėl gavo nokdauną 0:16. Po trijų kėlinių „Kings“ atsiliko 83:100.

Nors svečiai bandė kurti intrigą, ji nepavyko: sumažinę skirtumą iki 8 taškų ir vėl sulaukė spurto ir susitaikė su pralaimėjimu esant rezultatui 108:121.

Nugalėtojų gretose pirmuoju smuiku griežė kanadietis Shai`us Gilgeousas-Alexanderis, kuris per 39 min. surinko 38 taškus (12/22 dvit., 3/4 trit., 5/9 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir išrašė du blokus.

Kitas „Kings“ lyderis De'Aaronas Foxas Oklahomoje iš žaidimo pataikė vos tik 6 metimus iš 17 taškų (4/9 dvit., 2/8 trit.) ir surinko 15 taškų, nors jo vidurkis šį sezoną siekia 26 taškus.

„Thunder“ dieną prieš beviltiškai nusileido „Dallas Mevericks“ 111:146.

„Maniau, kad šiandien buvome daug nervingesni nei vakar ir sugebėjome savo mašiną pastatyti ant reikiamų bėgių. Mes įrodėme, kad vienas nepavykęs mačas nėra tendencija“, – sakė „Thunder“ treneris Markas Daigneault'as.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 38 (12/22 dvit., 3/4 trit., 5/9 baud., 7 rez. perd., 2 blok., 35 naud.), Jalenas Williamsas 32 (11/16 dvit., 2/4 trit., 8 atk. kam., 9 rez. perd., 37 naud.), Luguentzas Dortas 17, Chetas Holmgrenas 14.

„Kings“: Malikas Monkas 26 (6/10 trit.), Domantas Sabonis 21, De'Aaronas Foxas 15, Harrisonas Barnesas ir Davionas Mitchellas (4/4 trit.) po 14, Keeganas Murray 13.