J. Valančiūnas nežibėjo, bet „Pelicans“ šventė pergalę prieš buvusį lietuvio klubą

Jonas Valančiūnas prieš savo buvusią komandą sužaidė blankoką mačą, bet centras ir jo komanda iš varžovų teritorijos išsivežė pergalę. „New Orleans Pelicans“ (32/22) išvykoje nugalėjo „Memphis Grizzlies“ (18/36) ekipą.

Jonas Valančiūnas<br> AP/SPO/Scanpix nuotr.

2024-02-13 07:24

„Pelicans“ krepšininkai ne itin rezultatyviose rungtynėse 96:87 (31:26, 30:21, 25:26, 10:14) įveikė Memfio komandą.

Jonas Valančiūnas aikštelėje praleido 17,5 minutės, per kurias pasižymėjo 6 taškais (1/3 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.), 6 atkovotais kamuoliais, 3 rezultatyviais perdavimais, bloku, klaida ir 3 pražangomis.

Trejus metus (nuo 2018 iki 2021 m.) Memfyje žaidusiam JV tai buvo vienos prastesnių sezono rungtynių. Lietuvis mažiau taškų pelnė tik sausio 18 d., kuomet į „Hornets“ krepšį įmetė 4 taškus.

Lietuvio klubas per pastaruosius 7 mačus laimėjo 6 kartus ir Vakarų konferencijoje šoktelėjo į 5-ąją vietą.

„Pelicans“ mačą pradėjo sunkokai, tačiau įsibėgėjo antrajame kėlinyje, po kurio turėjo 14 taškų pranašumą (61:47).

Svečiuose žaidę „Pelicans“ trečiajame kėlinyje nutolo per 25 taškus (81:56), tačiau „Grizzlies“ likus 3 minutėms iki mačo pabaigos buvo priartėję iki 5 taškų (90:85). Visgi per likusį rungtynių laiką „Pelicans“ atlaikė varžovų šturmą ir galop 96:87 šventė pergalę Memfyje.

„Pelicans“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Herbertas Jonesas, kuris per 35 minutes aikštelėje pelnė 17 taškų (2/3 dvit., 3/6 trit., 4/4 baud.), sugriebė 9 atkovotus kamuolius ir perėmė 5 kamuolius.

Tuo tarpu „Grizzlies“ ekipoje geriausiai žaidė Jarenas Jacksonas. Puolėjas sužaidė beveik 36 minutes, per kurias pasižymėjo 22 taškais (6/11 dvit., 2/8 trit., 4/5 baud.), 6 atkovotais kamuoliais, 3 rezultatyviais perdavimais ir 4 klaidomis.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 22, Vince’as Williamsas (3/3 dvit., 1/5 trit., 3/3 baud., 9 rez. perd., 3 atk. kam., 4 klaid.) ir Luke’as Kennardas (4/9 trit., 3 atk. kam.) po 12, Yuta Watanabe 11 (4/5 dvit., 1/7 trit.), Lamaras Stevensas 10 (5/9 dvit., 7 atk. kam.).

„Pelicans“: Herbertas Jonesas 17, Brandonas Ingramas 16 (5/8 dvit., 2/6 trit., 6 rez. perd., 6 klaid.), Zionas Williamsonas 14 (4/13 dvit., 6/7 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 3 klaid.), CJ McCollumas 11 (1/7 dvit., 3/8 trit., 4/4 baud., 5 atk. kam.), Jose Alvarado 10 (1/2 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud., 3 atk. kam.), Trey Murphy 9 (2/3 dvit., 1/5 trit., 2/2 baud., 3 atk. kam.), Larry Nance‘as 8 (2/2 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud., 9 atk. kam., 3 rez. perd.) ir Jonas Valančiūnas 6.