NBA lygoje prieš „Visų žvaigždžių“ savaitgalio pertrauką Klay‘us Thompsonas priminė, jog vis dar gali surengti įspūdingus pasirodymus.

Lyg geriausiais laikais tritaškiais prapliupęs K. Thompsonas vedė „Warriors“ į pergalę<br> AFP/Scanpix nuotr.

2024-02-16 08:09

Amerikiečio vedamas „Golden State Warriors“ (37/26) klubas išvykoje 140:137 (36:39, 48:32, 36:31, 20:35) įveikė „Utah Jazz“ (26/30) krepšininkus

Varžovus į neviltį varęs K.Thompsonas pelnė 35 taškus (6/9 dvit., 7/13 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Likus žaisti puspenktos minutės „Warriors“ krepšininkai užtikrintai pirmavo 136:124, tačiau lemiamu metu San Francisko komandos puolimas sustojo.

Priešpaskutinę rungtynių minutę šeimininkai pasitiko vos su dviejų taškų deficitu (134:137), o Collinas Sextonas jį galėjo paversti minimaliu, tačiau krepšininkas pataikė tik vieną baudos metimą, o vėliau tuo pačiu vienu baudos metimu atsakė ir Stephenas Curry.

Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei John Collinsas atliko dėjimą ir sumažino atsilikimą iki 1 taško, o sėkmingai apsigynę „Jazz“ krepšininkai galėjo persverti rezultatą. Likus žaisti 9 sekundes Lauri Markkanenas atliko metimą, tačiau skriejo pro šalį.

Šeimininkų laimei kamuolį atkovojo J.Collinsas, tačiau aukštaūgis bandydamas atlikti perdavimą suklydo ir palaidojo visus komandos šansus iškovoti pergalę.

„Jazz ekipoje išsiskyrė Collinas Sextonas, kuris surinko 35 taškus (7/10 dvit., 3/8 trit., 12/13 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus, apšvarino varžovą ir išrašė bloką.

„Jazz“: Collinas Sextonas 35, Keyonte`as George`as 33, Lauri Markkanenas 20.

„Warriors“: Klay‘us Thompsonas 35, Draymondas Greenas 23, Andrew Wigginsas 19.