J. Valančiūno dvigubo dublio nepakako – „Pelicans“ patyrė pralaimėjimą savų žiūrovų akivaizdoje Rungtynės pažymėtos masiniu susistumdymu

Jonas Valančiūnas užfiksavo dvigubą dublį, tačiau jo atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (34/23) ekipa patyrė pralaimėjimą.

USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Feb 24, 2024, 8:01 AM, atnaujinta Feb 24, 2024, 8:36 AM

Naujojo Orleano klubas namų rungtynėse 95:106 (24:31, 34:27, 22:26, 15:22) buvo priversti pripažinti „Miami Heat“ (31/25) krepšininkų pranašumą.

Lietuvis rungtynes užbaigė savo sąskaitoje turėdamas 12 taškų (6/13 dvit.), 10 atkovotų kamuolių, 1 bloką ir 3 klaidas.

Sužaidus 3 minutes ketvirtajame kėlinye JV atstovaujama ekipa dar pirmavo 91:89, tačiau būtent tada šeimininkai krito į gilią duobę.

Šeimininkai daugiau nei 6 minutes nesugebėjo pelnyti nė taško ir per tą laiką „Heat“ sugebėjo įgauti 9 taškų pranašumą.

Per likusias pusantros minutės „Pelicans“ krepšininkai įspūdingo sugrįžimo nesugebėjo sukurti ir patyrė pralaimėjimą.

Rungtynių pabaigoje po šiurkščios Kevino Love'o pražangos aikštėje įsiplieškė konfliktas. „Pelicans“ žaidėjai nieko nelaukdami ėmė ginti savo lyderį ir aikštelėje prasidėjo masinis susistumdymas.

Galiausiai iš aikštės buvo išvaryti keturi žaidėjai. „Heat“ rungtynes baigė be lyderio Jimmy Butlerio bei Thomo Bryanto, o „Pelicans“ komandoje rungtynes buvo priversti pabaigti Jose Alvarado ir Naji Marshallas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Jimmy Butleris. Amerikietis varžovams atseikėjo 23 taškus (6/11 dvit., 1/1 trit., 8/12 baud.), sugriebė 9 ir pavogė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, kartą blokavo metimą ir 3 kartus suklydo.

„Pelicans“ turėdami 34 pergales po 57 rungtynių Vakarų konferencijoje užima 5-ąją vietą. „Heat“ su 31 pergale ir 25 pralaimėjimais Rytuose žengia 8-oje pozicijoje.

„Heat“: Bamas Adebayo 24, Jimmy Butleris 23, Duncanas Robinsonas 17.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 23, Herbertas Jonesas 19, Jordanas Hawkinsas 14.