Įspūdingai žaidžiantis N. Jokičius ir stringantis S. Curry

Trečią pergalę iš eilės iškovoję „Denver Nuggets“ (39/19) išvykoje nugalėjo „Golden State Warriors“ (29/27) ir nutraukė šių trijų pergalių seriją.

Nikola Jokičius<br> USA Today/Scanpix nuotr.

Feb 26, 2024, 8:31 AM, atnaujinta Feb 26, 2024, 9:01 AM

„Nuggets“ su Nikola Jokičiumi priešakyje išvykoje 119:103 (30:36, 31:25, 30;26, 28:16) palaužė „Warriors“ ir užsitikrino trečią pergalę iš eilės, tuo tarpu Stephenui Curry nepavyko išbristi iš tritaškių bado – snaiperis pataikė tik 1 tolimą metimą iš 10-ies.

N.Jokičius užfiksavo dar vieną trigubą dublį, per beveik 37 minutes įmetęs 32 taškus (13/14 dvit., 2/6 trit., 4/4 baud.), išdalinęs 16 rezultatyvių perdavimų ir atkovojęs 16 kamuolių.

Šiuo metu serbas su 18 trigubų dublių šiame sezone rikiuojasi antras. Lyderis – 20-imt trigubų dublių turintis Domantas Sabonis.

Šeimininkų gretose naudingiausias buvo 34-rių Klay‘us Thompsonas, per beveik 31 minutę įmetęs 23 taškus, atkovojęs 2 kamuolius ir atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą.

„Denver Nuggets“ Nikola Jokičius 32 tašk., Jamalas Murray‘us 27 tašk., Aaronas Gordonas 17 tašk., Kentaviousas Caldwell-Pope’as 13 tašk.

„Golden State Warriors“ Klay‘us Thompsonas 23 tašk., Stephenas Curry 20 tašk., Jonathanas Kuminga 19 tašk., Andrew Wigginsas 14 tašk.