J. Valančiūno dvigubo dublio neužteko – „Pelicans“ išvykoje krito prieš „Bulls“

Jonas Valančiūnas ir jo atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (34/24) ekipa dramatiškoje kovoje krito prieš aikštės šeimininkus „Chicago Bulls“ (27/30) ir įsirašė antrą pralaimėjimą iš eilės.

Jonas Valančiūnas<br>USA Today Sports/Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 26, 2024, 6:40 AM

„Bulls“ susitikimą laimėjo 114:106 (28:21, 29:39, 24:22, 33:24)

Nuo antro kėlinio į rungtynes sugrįžę „Pelicans“ krepšininkai iki pat trečio kėlinio pabaigos turėjo pranašumą, o į paskutinį ketvirtį atėjo su vieno taško pranašumo 82:81.

J.Valančiūnas rungtynėse užfiksavo dvigubą dublį, per 28 su puse minutės įmesdamas 14 taškų (7/12 dvit., 0/3 trit.) ir atkovodamas 17 kamuolių.

Nugalėtojų vedliu tapo 34-rių DeMaras DeRozanas, per 40 minučių įmetęs 24 taškus (6/9 dvit., 2/4 trit., 10/12 baud.), išdalinęs 7 rezultatyvius perdavimus ir atkovojęs 6 kamuolius. Šiam asistavo juodkalnietis Nikola Vucevičius, įmetęs 22 taškus (10/14 dvit., 2/5 trit.), atkovojęs 13 kamuolių ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“ rungtynėse žaidė be traumą besigydančio pagrindinio gynėjo CJ McCollumo ir dviejų atsarginių žaidėjų – Jose Alvarado ir Maji Marshallo, kurie rungtynėse nedalyvavo po incidento su „Miami Heat“ ekipa.

Pirmame kėlinyje nuo vis kamuolį praradę Naujojo Orleano krepšininkai antrame atsigavo ir net įsiveržė į priekį. Deja, to neužteko ir namų aikštelę gynę šeiminkai rungtynes užbaigė pergalingai.

„New Orlean Pelicans“: Brandonas Ingramas 22 tašk., Zionas Williamsonas 19 tašk., Herbertas Jones 15 tašk., Jonas Valančiūnas ir Matt Ryanas po 14 tašk.

„Chicago Bulls“: DeMaras DeRozanas 24 tašk, Nikola Vucevičius 22 tašk., Ayo Dosunmu 21 tašk., Coby White‘as 16 tašk.