J. Valančiūnas pasižymėjo kova dėl atšokusių kamuolių, o „Pelicans“ išvykoje susitvarkė su „Knicks“

Jonas Valančiūnas pasižymėjo kova dėl atšokusių kamuolių, o jo atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (35/24) išvykoje įveikė be lyderių žaidusią „New York Knicks“ (35/24) ekipą.

Jonas Valančiūnas<br> Getty Images/SPO/Scanpix nuotr.

Feb 28, 2024, 6:33 AM, atnaujinta Feb 28, 2024, 6:34 AM

Įspūdingą kėlinį sužaidę „Pelicans“ krepšininkai 115:92 (26:19, 22:28, 26:20, 41:25) susitvarkė su Niujorko atstovais.

Šiame mače JV ant parketo praleido 23 minutes, per kurias pelnė 7 taškus (2/6 dvit., 3/4 baud.) ir sugriebė 9 atkovotus kamuolius.

Šiame susitikime „Pelicans“ ekipoje nežaidė vienas komandos lyderių CJ McCollumas, o „Knicks“ gretose nežaidė net penki ypač svarbūs žaidėjai – Jalenas Brunsonas, Juliusas Randle‘as, OG Anunoby, Mitchellas Robinsonas ir Isaiah Hartensteinas.

Pirmoji rungtynių pusė buvo itin atkakli ir J.Valančiūno klubas prieš ilgąją pertrauką turėjo vos 1 taško pranašumą (48:47), tačiau prasidėjus trečiajam kėliniui „Pelicans“ spurtavo 10:0, o gerą atkarpą vainikavo JV dėjimas, po kurio likus 5 minutėms iki ketvirčio pabaigos „Pelicans“ susikrovė dviženklį pranašumą (65:52).

Visgi „Knicks“ iki trečiojo kėlinio pabaigos sumažino varžovų pranašumą iki vienaženklio (74:67), tačiau „Pelicans“ ketvirtojo kėlinio pradžioje vėl susigrąžino dviženklį skirtumą, lemiamą rungtynių kėlinį laimėjo 41:25 ir galop šventė pergalę (115:92).

„Pelicans“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Trey‘us Murphy, kuris per 33,5 minutės pelnė 26 taškus (3/3 dvit., 6/11 trit., 2/3 baud.), sugriebė 7 atšokusius kamuolius ir išskirstė 4 rezultatyvius perdavimus.

„Knicks“ bandė tempti Donte DiVincenzo, kuris aikštelėje praleido 36,5 minutės, sumėtė 23 taškus (1/3 dvit., 7/18 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir 3 kartus suklydo.

Po šios pergalės „Pelicans“ Vakarų konferencijoje užima 5-ąją vietą, o „Knicks“ Rytuose rikiuojasi 4-ti.

„Knicks“: Donte DiVincenzo 23, Bojanas Bogdanovičius 20 (2/4 dvit., 4/10 trit., 4/4 baud., 4 atk. kam., 5 rez. perd., 4 klaid.), Joshas Hartas (5/11 dvit., 1/4 trit., 2/6 baud., 10 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Precious Achiuwa (4/7 dvit., 0/3 trit., 7/8 baud., 7 atk. kam.) po 15 ir Milesas McBride’as 10 (1/4 dvit., 2/7 trit., 2/2 baud., 8 rez. perd., 3 atk. kam.).

„Pelicans“: Trey‘us Murphy 26, Brandonas Ingramas 24 (6/11 dvit., 3/7 trit., 3/3 baud., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 2 blok. met., 5 klaid.), Zionas Williamsonas 21 (7/15 dvit., 7/8 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 6 klaid., 6 praž.), Herbertas Jonesas 15 (1/2 dvit., 3/4 trit., 4/4 baud.) ir Jonas Valančiūnas 7.