Jokio gailesčio: „Maccabi“ puolimo uraganas Berlyne nupūtė ALBA ekipą

Tel Avivo „Maccabi“ (14/13) nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją Eurolygoje ir išvykoje nepasigailėjo Berlyno ALBA (5/22) krepšininkų.

Wade'as Baldwinas<br>G.Šiupario nuotr.

Feb 29, 2024, 8:30 PM, atnaujinta Mar 1, 2024, 12:12 AM

Izraelio klubas 106:71 (27:15, 30:23, 30:18, 19:15) sutriuškino ALBA ekipą.

Likus trims pirmojo kėlinio minutėms „Maccabi“ išsiveržė dviženkliu skirtumu į priekį (22:12) ir po to nesidairė atgal. Izraelio klubas antrajame kėlinyje siautė ir tolo nuo varžovų. „Maccabi“ pranašumas antrajame kėlinyje ne kartą siekė 26 taškus (53:27), tačiau į ilgąją pertrauką svečiai išsinešė 19-os taškų persvarą (57:38).

Trečiajame kėlinyje „Maccabi“ nutolo per 33 taškus (89:56), o kertvirtasis mačo kėlinys tebuvo formalumas, kurį sutvarkę Izraelio krepšininkai mačą laimėjo 106:71.

„Maccabi“ gretose vos per 22 minutes aikštelėje įspūdingą pasirodymą surengė Wade‘as Baldwinas. Gynėjas įmetė 16 taškų (3/4 dvit., 2/2 trit., 4/4 baud.), išskirstė 5 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 2 atšokusius kamuolius, perėmė du kamuolius, išprovokavo 4 pražangas ir sukaupė 28 naudingumo balus.

Tuo tarpu ALBA ekipoje rezultatyviausiai žaidė Johannesas Thiemannas, kuris per 24 minutes pelnė 14 taškų (5/7 dvit., 1/4 trit., 1/1 baud.), sugriebė 5 atšokusius kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

„Maccabi“: Jamesas Webbas 17 (5/5 dvit., 2/3 trit., 1/2 baud., 6 atk. kam., 21 naud. bal.), Wade'as Baldwinas 16, Joshas Nebo 15 (7/8 dvit., 1/4 baud., 5 atk. kam., 3 išpr. praž., 20 naud. bal.), Bonzie Colsonas 14 (5/6 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud., 2 atk. kam.), Lorenzo Brownas 10 (3/5 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud., 6 rez. perd., 4 atk. kam., 16 naud. bal.), Jasielis Riveiro 9 (3/4 dvit., 3/6 baud., 4 atk. kam., 5 išpr. praž.), Antoniusas Clevelandas (4/4 dvit., 4 atk. kam., 4 rez. perd., 2 per. kam., 13 naud. bal.) ir Tamiras Blattas (1/1 dvit., 2/8 trit., 5 rez. perd.) po 8.

ALBA: Johannesas Thiemannas 14, Sterlingas Brownas 11 (4/5 dvit., 1/6 trit.), Yanni Wetzelis (4/7 dvit., 4 atk. kam.) ir Jonas Mattisseckas (2/3 trit., 2/2 baud.) po 8.