Eilinis V. Wembanyamos šou vedė „Spurs“ ekipą į pergalę

Victoras Wembanyama surengė dar vieną įspūdingą pasirodymą, o jo atstovaujamas „San Antonio Spurs“ (12/48) klubas namuose 132:118 (37:37, 32:27, 29:32, 34:22) įveikė vienus iš NBA lyderių – „Oklahoma City Thunder“ (41/18) krepšininkus.

Eilinis V. Wembanyamos šou vedė „Spurs“ ekipą į pergalę<br> AFP/Scanpix nuotr.

Mar 1, 2024, 7:55 AM

Šioje dvikovoje visų akys buvo nukreiptos į V.Wembanyamą ir Chetą Holmgreną, kadangi būtent šie du aukštaūgiai yra įvardijami kaip pagrindiniai kandidatai tapti metų naujoku.

V.Wembanyama per 32 minutes varžovams atseikėjo 32 taškus (4/10 dvit., 5/7 trit., 5/7 baud.), po krepšiais nusiėmė 13 atšokusių kamuolių, išdalijo 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 5 metimus ir per perėmė bei prarado po 2 kamuolius.

Iki šiol prancūzas dar nebuvo pataikęs 5 tolimų metimų.

Ch.Holmgrenas rungtynes užbaigė savo sąskaitoje turėdamas 23 taškus (7/8 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką ir 1 klaidą.

Likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes „Thunder“ turėjo tik 3 taškų deficitą (113:116), tačiau Tre Jonesas pataikydamas tritaškį, o netrukus V.Wembanyama pademonstravo visišką pasitikėjimą savo jėgomis smeigdamas tolimą metimą nuo logotipo.

Svečiai dar siekė gelbėtis, tačiau viską vainikavo dar vienas tikslus V.Wembanyamos tolimas metimas bei jo blokas Ch.Holmgrenui likus žaisti dvi minutes.

„Thunder“ turėdami 41 pergalę po 59 rungtynių Vakarų konferencijoje užima antrąją vietą. „Spurs“ sužaidė rungtynėmis daugiau ir su 12 laimėjimų rikiuojasi paskutinėje, 15-oje pozicijoje.

„Spurs“: Victoras Wembanyama ir Devinas Vassellis po 28, Jeremy Sochanas 21.

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis 31, Jalenas Williamsas 26, Chetas Holmgrenas 23.