Lengvos „Pelicans“ pergalės fone – solidus J. Valančiūno pasirodymas

Jonas Valančiūnas solidžiu žaidimu prisidėjo prie triuškinančios „New Orleans Pelicans“ (36/25) pergalės.

Lengvos „Pelicans“ pergalės fone – solidus J. Valančiūno pasirodymas<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Mar 2, 2024, 8:40 AM

Uteniškio atstovaujamas klubas namuose 129:102 (48:26, 29:30, 31:16, 21:30) susitvarkė su „Indiana Pacers“ (34/27).

26 minutes ant parketo praleidęs JV pelnė 15 taškų (6/10 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir 4 kartus suklydo.

Naujojo Orleano klubas pradėjo dominuoti jau pirmajame kėlinyje. Šeimininkai pakartojo franšizės rekordą, per ketvirtį pelnydami net 48 taškus ir antrąjį kėlinį pasitiko jau turėdami 18 taškų pranašumą.

Galutinį tašką „Pelicans“ padėjo po pertraukos. Trečiąjį kėlinuką lietuvio ekipa laimėjo 31:16 ir lemiamą ketvirtį pasitiko pirmaudama 108:72.

Nesustabdomas nugalėtojų gretose buvo Brandonas Ingramas, kuris rungtynes užbaigė su 34 taškais (12/19 dvit., 1/2 trit., 7/9 baud.), 8 atkovotais kamuoliais ir 6 rezultatyviais perdavimais.

Tuo tarpu tragiškas rungtynes turėjo Indianapolio klubo lyderis Tyrese‘as Haliburtonas. Amerikietis prametęs 7 metimus nepelnė nė taško, atkovojo 3 kamuolius, atliko tik 3 rezultatyvius perdavimus, o jam būnant aikštėje, „Pacers“ praleido 40 taškų daugiau nei pelnė.

„Pelicans“ turėdami 36 pergales ir 25 pralaimėjimus Vakarų konferencijoje užima 6-ąją vietą. „Pacers“ su 34 laimėjimais po 61 rungtynių užima 8-ąją poziciją Rytuose.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 34, Trey‘us Murphy 28, Jonas Valančiūnas 15.

„Pacers“: Bennedictas Mathurinas ir Isaiah Jacksonas po 13, Mylesas Turneris ir Pascalis Siakamas po 12.