40 taškų suvertęs M. Kuzminskas džiaugsmu nespinduliavo: „Nėra ką paskyti“

Antradienį vykusiose FIBA Čempionų lygos rungtynėse įspūdingą individualų pasirodymą surengė Mindaugas Kuzminskas. Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjas į Holono „Hapoel“ (2/2) krepšį suvertė net 40 taškų, bet to pergalei nepakako.

Mindaugas Kuzminskas<br>FIBA nuotr.

Mar 6, 2024, 3:12 PM, atnaujinta Mar 6, 2024, 3:18 PM

Lietuvio atstovaujama Atėnų AEK (0/4) net po trijų pratęsimų pareikalavusios kovos namuose nusileido varžovams 108:112 (18:15, 20:21, 19:25, 20:16, 13:13, 10:10, 8:12).

Šiose rungtynėse M.Kuzminskas surinko 40 taškų (11/19 dvit., 3/9 trit., 9/11 baud.), 11 atkovotų kamuolių ir 36 naudingumo balus.

Iki šiol M.Kuzminskas rezultatyviausias rungtynes buvo sužaidęs su Kauno „Žalgirio“ marškinėliais. 2011 metais puolėjas prieš Kauno „Baltus“ įmetė 30 taškų.

Vis dėlto karjeros pasirodymas per daug lietuvio nenudžiugino. Po pralaimėjimo krepšininkas apgailestavo dėl to, kad nepavyko iškovoti pergalės.

„Nėra ką pasakyti. Turėjome galimybę įveikti varžovus, bet to nepadarėme, vietoje „uždarymo“ pasielgėme visiškai priešingai. Pratęsimų metu turėjome pranašumus, bet juos iššvaistėme“, – kalbėjo 34-erių krepšininkas.

AEK krepšininkai pralaimėjo visas keturias „Top 16“ etapo L grupės rungtynes ir nebeturi vilčių patekti į kitą etapą.