R. Giedraitis su „Crvena zvezda“ turėjo 17 taškų persvarą, tačiau „Maccabi“ laimėjo

Eurolygoje ketvirtadienį santykius Belgrade aiškinosi vietos „Crvena zvezda“ su Roku Giedraičiu ir laikinai šiame mieste apsistojęs Tel Avivo „Maccabi“. Po atkaklios kovos pergalę vis dėlto šventė Izraelio krepšininkai 84:80 (17:21, 14:26, 22:14, 31:19).

Rokas Giedraitis<br>R.Vilkelio nuotr.

2024-03-14 19:38, atnaujinta 2024-03-14 22:33

R.Giedraitis per 27 minutes pelnė 8 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo kamuolį.

Antrajame kėlinyje „Crvena Zvezda“ ekipa pirmavo net 17 taškų skirtumu – 45:28, tačiau po didžiosios skirtumas sumenko iki 53:59, o po „Maccabi“ spurto 11:0 ketvirtajame kėlinyje svečiams pavyko atitrūkti 70:63.

Paskutinėmis sekundėmis „Crvena zvezda“ sumažino atsilikimą iki 80:83, tačiau nesugebėjo sukurti stebuklo.

„Crvena Zvezda“: Yago dos Santosas 20 (5/9 dvit., 2/5 trit., 4/6 baud., 7 rez. perd.), Adamas Hanga 13 (7 rez. perd.), Javonte Smartas 12, Joelas Bolomboyus 11.

„Maccabi“: Bonzie Colsonas 23 (4/8 dvit., 2/3 trit., 9/12 baud.), Joshas Nebo 18 (13 atk. kam.), Wade'as Baldwinas 14, Lorenzo Brownas 10 (5 rez. perd.).

Izraelio ekipa siekia patekti tarp geriausių dešimties klubų, kurie tęs varžybas atkrintamuosiuose mačuose, o „Crvena zvezda“ turi tik teorinius šansus pratęsti sezoną.

Serbijos komanda pralaimėjo jau penkis kartus iš eilės, o praėjusią savaitę nusileido „Monaco“ 80:98.

Tuo tarpu „Maccabi“ turi jau trijų pergalių iš eilės seriją, praėjusią savaitę Belgrade palaužę Kauno „Žalgirį“ 83:76.

Pirmame rate Belgrado komanda buvo pajėgesnė, laimėjusi akistatą 98:92.