Varžovų smugį alkūne sugėręs „Crvena zvezda“ brazilas naktį praleido ligoninėje

Po gauto smūgio alkūne Belgrado „Crvena zvezda“ įžaidėjas Yago dos Santosas naktį praleido ligoninėje. Brazilui nustatytas nosies priekinio kaulo lūžis ir lengvas smegenų sutrenkimas.

Yago dos Santosas<br> IMAGO/SP/Scanpix nuotr.

Mar 15, 2024, 11:12 AM

Ketvirtadienio vakarą „Crvena zvezda“ Eurolygoje patyrė skaudų pralaimėjimą prieš Tel Avivo „Maccabi“ (80:84), o dar skaudžiau vakaras pasibaigė Belgrado ekipos įžaidėjui Yago dos Santosui.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms brazilas sugėrė skaudų Bonzie Colsono smūgį alkune į veidą.

Po rungtynių Belgrado klubas išplatino pranešimą, kad brazilas buvo nugabentas į ligoninę, kur prižiūrimas medikų praleido visą naktį. Krepšininkui nustatytas nosies priekinio kaulo lūžis ir lengvas smegenų sutrenkimas.

Prieš traumą įžaidėjas per 31 minutę pelnė 20 taškų, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo kamuolį ir surinko 17 naudingumo balų.