J. Valančiūno laiką aikštėje „valgo“ Z. Williamsonas – lietuvis vos sukrapštė 4 taškus

Jonas Valančiūnas ir vėl dažniau mačą stebėjo nuo atsarginių žaidėjų. Bet jo darbą atliko įsibėgėjantis komandos lyderis Zionas Williamsonas, kuris padėjo „New Orleans „Pelicans“ (41/26) ekipai iškovoti antrąją pergalę iš eilės per dvi dienas. „Pelicans“ namie 126:107 (36:33, 37:35, 29:24, 24:15) susitvarkė vienais iš NBA autsaiderių „Portland Trail Blazers“ (19/48).

Jonas Valančiūnas<br> AFP/Scanpix nuotr.

2024-03-17 08:27, atnaujinta 2024-03-17 08:29

Naujasis Orleanas laimėjo jau šeštąją akistatą per septynias dvikovas.

J. Valančiūnas jau penktame mače iš eilės pasirodo tik trumpose atkarpose – šįkart per 19 minučių jis pelnė 4 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu po traumų atsigavęs ir trenerio palaikomas Zionas Williamsonas žaidė 34 minutes, įmetė 26 taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausias „Pelicans“ gretose su 30 taškų ir 8 rezultatyviais perdavimais buvo CJ McCollumas. Jis ketvirtą kartą šiame sezone pasiekė 30 taškų ribą.

Tai staigus rezultatyvumo pakilimas, žinant, kad visai neseniai jis penkis kartus net nesurinko ir 14 taškų.

„Buvo puiku matyti, koks CJ yra agresyvus, kiek atlieka gerų metimų“, – sakė „Pelicans“ treneris Willie'is Greenas.

„Turėjau blankiai kelias savaites, – prisipažino CJ McCollumas. – Šį vakarą grįžau prie pagrindinių savo darbų“.

Brandonas Ingramas pelnė 22 taškus ir blokavo keturis metimus, o Trey'us Murphy pridėjo 20 taškų.

„Pelicans“ tolti nuo varžovo pradėjo trečiame kėlinyje, o per paskutiniąsias 19 mačo minučių laimėjo atkarpą 42:24.

„Pelicans“: CJ McCollumas 30, Zionas Williamsonas 26, Brandonas Ingramas 22, Trey Murphy 20, Naji Marshallas 11.

„Trail Blazers“: Dalano Bantonas 28, Anfernee Simonsas 25, Deandre Aytonas 20, Toumani Camara ir Scootas Hendersonas po 11.