„Maccabi“ ilgai tampėsi su nenuspėjamu ASVEL

Dėl vietos Eurolygos atkrintamuosiuose mačuose besivaržantis Tel Avivo „Maccabi“ savo laikinojoje aikštėje Belgrade varžėsi su priešpaskutinę vietą užimančiu Vilerbano ASVEL ir įveikė prancūzus 98:90 (23:21, 24:28, 19:20, 32:21).

Tel Avivo „Maccabi“ ekipa.<br>IMAGO/SP/Scanpix nuotr.

Mar 19, 2024, 9:01 PM, atnaujinta Mar 19, 2024, 11:31 PM

Po trijų kėlinių ASVEL pirmavo 69:66, tačiau jau ketvirtojo kėlinio 3 min. išlygino rezultatą 77:77.

„Maccabi“ atitrūko 82:77, pirmavo 86:85, po to laimėjo atkarpą 7:0 ir pergalingai užbaigė akistatą.

Wade‘as Baldwinas sužaidė geriausią savo mačą: pelnė 30 taškų ir surinko 45 naudingumo balų.

„Maccabi“: Wade‘as Baldwinas 30 (9/16 dvitaškiai, 5 atk. kam., 10 rez. perd., 45 naud. bal.), Bonzie Colsonas 23, Joshas Nebo 18 (11 atk. kam.), Johnas DiBartolomeo 11.

ASVEL: Nando De Colo 18, Youssoupha Fallas (12 atk. kam., 31 naud. bal.) ir Parisas Lee po 17, DeShaunas Thomasas 11.

„Maccabi“ turi jau keturių pergalių iš eilės seriją, praėjusią savaitę išvykoje nugalėję Belgrado „Crvena zvezda“ 84:80.

Kur kas blogiau sekasi ASVEL krepšininkams, kurie turi 8 laimėjimus ir beveik neturi šansų palikti aukščiau 17-osios pozicijos.

Praėjusiame ture ASVEL netikėtai palaužė Stambulo „Anadolu Efes“ 84:80.

Pirmame rate „Maccabi“ po sunkios kovos laimėjo prieš prancūzus 94:91.