Gyvybiškai svarbiame mūšyje – netaiklus pergalę išplėšti galėjęs V. Lučičiaus šūvis

Trečiadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse ietis surėmė dvi dėl vietos įkritantamosiose varžybose kovojančios komandos – „Valencia“ (14/16) savo aikštėje priėmė Miuncheno „Bayern“ (13/17) krepšininkus.

V.Lučičius ir P.Laso.<br>imago/Scanpix nuotr.
Ch.Jonesas.<br>R.Vilkelio nuotr.

Mar 20, 2024, 9:25 PM, atnaujinta Mar 21, 2024, 12:13 AM

Akistatą po dramatiškos kovos 70:68 (28:15, 17:22, 12:19, 13:12) laimėjo „Valencia“ ekipa.

Vladimiras Lučičius paskutinę akimirką turėjo šansą išplėšti „Bayern“ komandai pergalę, bet serbo tolimas metimas skriejo pro šalį.

Aikštės šeimininkai buvo priekyje praktiškai visų rungtynių metu, bet svečiai iš Bavarijos nuolat alsavo varžovams į nugarą.

Ketvirtasis kėlinys virto visišku nervų karu – abiejų komandų metimai dažniau skriejo pro šalį nei skrodė tinklelį.

Arbitrų sprendimais nepatenkintas Pablo Laso nuolat gestikuliavo teisėjams, o „Valencia“ vis labiau griebė akistatos kontrolę į savo rankas.

Vis dėlto tinksint paskutinėms akistatos minutėms aikštės šeimininkai ėmė vaikiškai klysti ir suteikė galimybę Miuncheno klubui paskutiniuoju metimu išplėšti pergalę. Vis dėlto V.Lučičiaus šūvis tikslo nepasiekė.

Svečių pralaimėjimą taip pat apkartino ketvirtajame kėlinyje patirta Devino Bookerio trauma. Aukštaūgis aikštę paliko tik su komandos draugų pagalba.

„Bayern“: Devinas Bookeris 16, Sylvainas Francisco 12, Carsenas Edwardsas 10.

„Valencia“: Chrisas Jonesas 19, Damienas Inglisas 15, Semi Ojeleye 14.