J. Valančiūnas produktyviai išnaudojo laiką aikštelėje, o „Pelicans“ susitvarkė su „Heat“ krepšininkais

Jonas Valančiūnas produktyviai išnaudojo laiką aikštelėje, o „New Orleans Pelicans“ (43/27) išvykoje nepasigailėjo „Miami Heat“ (38/32) krepšininkų.

Jonas Valančiūnas<br> Getty Images/SPO/Scanpix nuotr.

Mar 23, 2024, 7:12 AM

„Pelicans“ Majamyje 111:88 (21:20, 25:20, 30:24, 35:22) susitvarkė su vietos „Heat“ ekipa.

Jonas Valančiūnas aikštelėje praleido 21,5 minutės, per kurias pasižymėjo 8 taškais (4/4 dvit.), 10 atkovotų kamuolių ir 4 asmeninėmis pražangomis.

Rezultatyviausiai „Pelicans“ gretose žaidė CJ McCollumas. Gynėjas per 35 minutes ant parketo įmetė 30 taškų (6/9 dvit., 6/12 trit.), sugriebė 5 atkovotus kamuolius, išskirstė 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir 2 kartus suklydo.

Aikštelės šeimininkų ekipoje geriausią pasirodymą puolime surengė Jimmy Butleris. Puolėjas per 36,5 minutės sumetė 17 taškų (5/9 dvit., 0/3 trit., 7/7 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Vakarų konferencijoje JV ir „Pelicans“ šiuo metu rikiuojasi 5-oje vietoje, o Rytuose „Heat“ užima 8-ąją vietą.

„Heat“: Jimmy Butleris 17, Cole‘as Swideris 14 (4/6 trit., 2 atk. kam.), Terry Rozieras 13 (2/8 dvit., 3/6 trit., 4 atk. kam.), Bamas Adebayo 12 (3/5 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud., 10 atk. kam., 2 blok. met.), Nikola Jovičius 10 (2/4 dvit., 2/5 trit.).

„Pelicans“: CJ McCollumas 30, Jose Alvarado 17 (2/5 dvit., 4/7 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Trey‘us Murphy 14 (4/9 trit., 2/2 baud., 8 atk. kam., 3 rez. perd.), Naji Marshallas 13 (5/9 dvit., 1/2 trit., 7 atk. kam.), Herbertas Jonesas 10 (2/4 dvit., 1/4 trit., 3/3 baud., 3 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 8.