J. Valančiūnui rungtyniavus dar mažiau laiko, „Pelicans“ patyrė pralaimėjimą namuose

Jono Valančiūno minutės tirpsta dar labiau, o „New Orleans Pelicans“ (44/28) savo žiūrovams nepadovanojo pergalės.

Jonas Valančiūnas<br> AP/Scanpix nuotr.

Mar 27, 2024, 8:19 AM

Lietuvio atstovaujama ekipa 112:119 (34:33, 24:40, 32:23, 22:23) namuose pripažino „Oklahoma City Thunder“ (50/21) komandos pranašumą.

Šiose rungtynėse ir vėl mažėjo JV praleidžiamų minučių skaičius aikštelėje.

Lietuvis rungtyniavo vos 10 minučių ir 30 sekundžių, per kurias pelnė 6 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Atrodė, kad Oklahomos ekipa iškovos lengvą pergalę, kuomet trečiojo kėlinio viduryje turėjo 20 taškų pranašumą (88:68), bet šeimininkai baltos vėliavos nekėlė.

Lietuvio ekipa jau ketvirtojo kėlinio pradžioje sugebėjo išlyginti rezultatą (99:99).

Po geros tęsėsi rungtynės taškas į tašką ir likus žaisti pusantros minutės arčiau pergalės buvo „Pelicans“ krepšininkai, kurie pirmavo 112:109.

Visgi Shai Gilgeouso-Alexanderio ir Lu Dorto tritaškiai išvedė svečius į priekį, o pergalę dvitaškiu užtikrino Jalenas Williamsas.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Jalenas Williamsas. Amerikietis pelnė 26 taškus (6/12 dvit., 3/6 trit., 5/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Naujojo Orleano klubas turėdamas 44 laimėjimus rikiuojasi 5-oje pozicijoje Vakarų konferencijoje. „Thunder“ su 50 pergalių užima 2-ąją vietą.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 29, C.J. McCollumas 23, Herbas Jonesas ir Trey Murphy po 16.

„Thunder“: Jalenas Williamsas 26, Joshas Giddey 25, Shai Gilgeousas-Alexanderis 24.