Įspūdingai sugrįžę „Olympiakos“ be I. Brazdeikio pagalbos įveikė „Partizan“

Igno Brazdeikio atstovaujama Pirėjo „Olympiakos“ (20/12) ekipa svečiuose 74:69 (17:22, 15:18, 14:19, 28:10) dramatiškai pranoko Belgrado „Partizan“ (14/18) krepšininkus.

Įspūdingai sugrįžę „Olympiakos“ be I. Brazdeikio pagalbos įveikė „Partizan“<br>R.Vilkelio nuotr.
Ignas Brazdeikis<br>R.Vilkelio nuotr.

Mar 28, 2024, 9:24 PM, atnaujinta Mar 29, 2024, 12:19 AM

Po trijų kėlinių Belgrado krepšininkai pirmavo 59:46 ir atrodė, kad jų pergalė neišvengiama.

Visgi Pirėjo klubas lemiamą ketvirtį pradėjo pelnydami 12 taškų be atsako ir užvedė kovą iki rungtynių pabaigos taškas į tašką.

Likus žaisti pusė minutės Moustapha Fallas atliko dėjimą ir išvedė svečius į priekį 71:69. „Partizan“ turėjo net tris progas išsigelbėti, tačiau visi metimai skriejo pro šalį ir Nigelas Williamsas-Gossas baudų metimais užtikrino Pirėjo komandos pergalę.

Buvę žalgiriečiai I.Brazdeikis ir Nazas Mitrou-Longas nuo suolo nepakilo.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo N.Williamsas-Gossas, kuris pelnė 17 taškų (4/6 dvit., 2/4 trit., 3/4 baud.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

„Partizan“: Kevinas Punteris 19, Frankas Kaminsky 14, Bruno Caboclo 13.

„Olympiakos“: Nigelas Williamsas-Gossas 17, Kostas Papanikolaou 13, Thomasas Walkupas 11.

Belgrado ekipa su 14 pergalių užima 13-ąją vietą. „Partizan“ kaip ir Kauno „Žalgiris“ kovoja dėl vietos įkrintamosiose varžybose.

„Olympiakos“ turėdamas 20 laimėjimų rikiuojasi 5-oje pozicijoje.

Pirmose tarpusavio rungtynėse „Olympiakos“ šventė pergalę po pratęsimo 98:94.