„Rockets“ laimėjo dešimtąjį kartą iš eilės: šįkart po pratęsimo

NBA čempionate trečiadienį dešimtąją pergalę iš eilės iškovojo „Houston Rockets“ (37/35) krepšininkai. Tačiau jiems prireikė pratęsimo – Ime'o Udoka auklėtiniai svečiuose 132:126 (28:17, 21:33, 31:35, 32:27, 20:14) pranoko sėkmingai šį sezoną žaidžiančią ir tarp lyderių esančią „Oklahoma City Thunder“ (50/22).

„Houston Rockets“ į priekį vedė Jalenas Greenas<br> AFP/Scanpix nuotr.

Mar 28, 2024, 7:06 AM

Hjustono komandą į priekį tempė Jalenas Greenas, kuris pelnė 37 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus. Amenas Thompsonas įmetė 25 taškus ir atkovojo 15 kamuolių.

Pralaimėjusiems Joshas Giddey pelnė 31 tašką ir pakartojo karjeros rezultatyvumo rekordą.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje pratęsimą nulėmė šeimininkų žaidėjo Jaleno Williamso tritaškis. „Rockets“ turėjo 5 sek. išplėšti pergalę, tačiau to padaryti nepavyko.

Per papildomas penkias minutes Hjustonas atitrūko ir laimėjimo neatidavė.

„Rockets“ krepšininkai šiuo metu Vakarų konferencijoje užima 11-ąją vietą ir kovoja dėl patekimo į įkrintamąsias.

„Rockets“: Jalenas Greenas 37 (7/13 dvit., 7/11 trit., 10 atk. kam., 7 rez. perd.), Amenas Thompsonas 25 (10/17 dvit., 15 atk. kam., 4 rez. perd.), Dillonas Brooksas 20 (3/11 trit..), Jabari Smithas 16.

„Thunder“: Joshas Giddey 31 (12/17 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Jalenas Williamsas 23 (3/10 trit., 10 rez. perd.), Isaiahas Joe 17 (4/6 trit.), Aaronas Wigginsas 16.