Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) namų arenos sienas apgynęs Domantas Sabonis su „Sacramento Kings“ (43/31) palaužė „Utah Jazz“ (29/46) ir priartėjo prie atkrintamųjų ribos.

Domantas Sabonis<br>Getty Images/SPO/Scanpix nuotr.

Apr 1, 2024, 7:02 AM, atnaujinta Apr 1, 2024, 9:04 AM

„Kings“ namuose 127:106 palaužė svečius iš Jutos.

Rezultatyviai rungtynes pradėję „Kings“ krepšininkai greitai kibo svečiams į atlapus ir į ilgąją pertrauką išėjo su 4 taškų pranašumu (56:52).

Pirmoje rungtynių pusėje D.Sabonis pelnė 15 taškų.

Po pertraukos žaidimas daug nesikeitė – „Kings“ veržėsi į priekį, o „Jazz“ krepšininkai vis mažino susidariusį skirtumą.

D.Sabonis rungtynes paženklino eiliniu dvigubu dubliu. Lietuvis per 34 minutes sumetė 17 taškų, atkovojo 11 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir kartą blokavo metimą. Tai jau 70-asis dvigubas D.Sabonio dublis šiame sezone.

Beje, šiame sezone D.Sabonis jau atkovojo 1000 kamuolių ir atliko 600 rezultatyvių perdavimų. Tai ankščiau padaryti yra pavykę tik legendiniam Wiltui Chamberlainui dar 1967-1968 metų sezone.

Rezultatyviausiai „Kings“ gretose rungtyniavo Keeganas Murray, per 35 minutes pelnęs 25 taškus, atkovojęs 3 kamuolius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“: Keeganas Murray 25 tašk., Harrisonas Barnesas ir De‘Aaronas Fox po 24 tašk., Domantas Sabonis 17 tašk.

„Jazz“: Brice‘as Sensabaughas ir Collinas Sextonas po 22 tašk., Tayloras Hendricksas ir Keyonte Georgesas po 18 tašk.