Europos taurėje įvyks prancūziškas finalas: „Bešiktaš“ krito prieš JL ekipą

Breso Burgo JL lemiamose rungtynėse įveikė Stambulo „Bešiktaš“ ir užsitikrino vietą Europos taurės varžybų finale.

Zaccharie Risacheras<br> IMAGO/Scanpix nuotr.

Apr 3, 2024, 11:13 PM, atnaujinta Apr 4, 2024, 12:57 AM

Prancūzijos klubas namuose 89:63 (23:21, 21:20, 21:18, 24:4) lemiamoje mačo atkarpoje susitvarkė su Stambulo krepšininkais.

Be to, ketvirtojo kėlinio viduryje serbas Dušanas Alimpjevičius gavo dvi technines pražangas ir buvo išvarytas iš rungtynių.

Šią seriją Burgo JL ekipą laimėjo 2:1 ir finale susitiks su kita Prancūzijos komanda „Paris Basketball“. Finale abi ekipos kausis iki dviejų pergalių, o namų pranašumą turės Paryžiaus ekipa, kadangi ji reguliariajame sezone iškovojo daugiau pergalių. Finalą laimėjusi ekipa kitą sezoną varžysis Eurolygoje.

Breso ekipoje išsiskyrė Maksimas Salašas, kuris per 19 minučių aikštelėje pelnė 19 taškų (6/9 dvit., 1/2 trit., 4/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas ir sukaupė 19 naudingumo balų.

Projektuojamas pirmasis 2024 m. NBA naujokų biržos šaukimas Zaccharie Risacheras per 22 minutes įmetė 8 taškus (1/4 dvit., 2/5 trit.), sugriebė 5 atkovotus kamuolius, prasižengė 3 kartus ir surinko 6 naudingumo balus.

„Bešiktaš“ gretose 18 taškų pelnė buvęs tuometinio Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Šiaulių „Šiaulių“ gynėjas Derekas Needhamas. Gynėjas per 32 minutes sumetė 18 taškų (2/5 dvit., 4/10 trit., 2/3 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo ir užfiksavo 8 naudingumo balų pasirodymą.

JL: Maksimas Salašas 19, Alexas Julienas 11 (2/6 dvit., 0/2 trit., 7/7 baud., 6 atk. kam., 3 rez. perd., 8 išpr. praž.), Isiaha Mike‘as (2/3 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud., 4 atk. kam., 4 išpr. praž.) ir Kevinas Kokila (5 atk. kam.) po 10, Zaccharie Risacheras ir Jeremy Morganas po 8.

„Bešiktaš“: Derekas Needhamas 18, Yigitas Arslanas 9 (1/6 trit., 6 atk. kam.), Jonah Mathewsas 8, Angelas Luisas Delgado ir Kyle‘as Allmanas (2/9 dvit., 1/5 trit.) po 7.