Vėl žvėriškas D. Sabonio šou: buvo rezultatyviausias pergalingų rungtynių žaidėjas

Dar vienerios rungtynės, dar viena pergalė, dar vienas dvigubas dviženklis. Atrodo, kad Domantui Saboniui kiekviena NBA dvikova tampa savotiška rutina su aiškia jos baigtimi. Ne išimtimi tapo ir naktį iš antradienio į trečiadienį vykusi dvikova, kurioje lietuvio atstovaujama „Sacramento Kings“ (44/31) vėl pranoko savo varžovus.

Domantas Sabonis<br>Getty Images/AFP/SPO/Scanpix nuotr.

Apr 3, 2024, 7:36 AM, atnaujinta Apr 3, 2024, 7:45 AM

Šį kartą „Kings“ savo aikštėje 109:95 (24:24, 32:27, 35:19, 18:25) pranoko „Los Angeles Clippers“ (47/28) krepšininkus.

D.Sabonis šioje dvikovoje vėl pasižymėjo eiliniu dvigubu dviženkliu. Lietuvis per 35 ant parketo praleistas minutes įmetė 22 taškus (8/14 dvit., 0/3 trit., 6/10 baud.), atkovojo net 20 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

27-erių Lietuvos rinktinės aukštaūgis buvo rezultatyviausias dvikovos žaidėjas. Tai buvo jau 71-asis Sabo dvigubas dviženklis šiame sezone (58 iš eilės).

Surinkdamas 71 dvigubą dviženklį šiame sezone D.Sabonis pakartojo Kevino Garnetto pasiekimą. Per vieną sezoną daugiau dvigubų dviženklių modernioje NBA lygos istorijoje buvo surinkę tik Hakeemas Olajuwonas ir Mosesas Malone.

H.Olajuwono sąskaitoje – 72 dvigubi dviženkliai, o M.Malone – 71, 73 ir 74 dvigubi dviženkliai.

Aikštės šeimininkams kiek sunkiau sekėsi tik pirmajame kėlinyje, tačiau vėliau „Kings“ įjungė aukštesnę pavarą ir ėmė tolti nuo varžovų – antrajame kėlinyje Sakramento klubas įgijo dviženklį pranašumą, o trečiojo ketvirčio metu jis jau tapo ir triuškinamu.

D.Saboniui šioje dvikovoje labiausiai talkino 20 taškų įmetęs De'Aaronas Foxas.

Pergalę nuskynusi „Kings“ Vakarų konferencijoje žengia septinta, o „Clippers“ rikiuojasi ketvirta.

„Sacramento Kings“: Domantas Sabonis 22, De'Aaronas Foxas 20, Keeganas Murray 19, Trey Lylesas 15.

„Los Angeles Clippers“: Russellas Westbrookas 20, Paulas George 18, Normanas Powellas 17.