NBA legendą pavijęs D. Sabonis žaidė sėkmingai, bet „Kings“ iššvaistė triuškinantį pranašumą ir krito

Dar vienas solidžias rungtynes sužaidęs Domantas Sabonis komandos nuo skaudaus pralaimėjimo neišgelbėjo. Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vykusioje dvikovoje lietuvio atstovaujama „Sacramento Kings“ (44/32) ekipa išvykoje patyrė skaudžią nesėkmę „New York Knicks“ (45/31). krepšininkams.

Domantas Sabonis<br>Getty Images/AFP/SPO/Scanpix nuotr.

2024-04-05 07:13, atnaujinta 2024-04-05 07:15

Dėl tiesioginės vietos atkrintamosiose varžybose kovojantis Kalifornijos valstijos klubas krito 109:120 (35:20, 25:32, 27:35, 22:33).

D.Sabonis šiose rungtynėse per 35 aikštėje praleistas minutes įmetė 17 taškų (7/13 dvit., 3/5 baudų), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo jau 59 lietuvio dvigubas dviženklis iš eilės, o šiame sezone jis jų surinko net 72.

Po šio pasiekimo Sabas susilygino ir su Hakeemu Olajuwonu, o per visą modernią NBA istoriją per vieną sezoną daugiau dvigubų dviženklių buvo surinkęs Mosesas Malone'as (73 ir 74).

„Kings“ nesėkmė komandai buvo dar skaudesnė, nes ji vienu metu pirmavo net dviženkliu pranašumu – prie ilgąją rungtynių pertrauką svečiai buvo priekyje 21 tašku skirtumu – 46:25.

Vis dėlto antroje mačo dalyje „Knicks“ spurtavo, pasivijo varžovus, persvėrė rezultatą ir išplėšė pergalę.

Nugalėtojus į priekį vedė Jalenas Brunsonas, kuris įmetė 35 taškus (10/15 dvit., 2/5 trit., 9/10 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Po šios nesėkmės Sakramento klubas nukrito į aštuntąją NBA Vakarų konferencijos turnyrinės lentelės vietą.

„New York Knicks“: Jalenas Brunsonas 35, Joshas Hartas 31, Donte DiVincenzo 21.

„Sacramnto Kings“: De'Aaronas Foxas 29, Keeganas Murray 18, Domantas Sabonis 17.