D. Sabonio šou tęsiasi – už nugaros liko dar viena NBA legenda Krito paskutinių sekundžių dramoje

Dar vienerias įspūdingas asmenines rungtynes sužaidęs Domantas Sabonis liko be pergalės. Naktį iš penktadienio į šeštadienį vykusiose NBA rungtynėse lietuvio atstovaujama „Sakramento Kings“ (44/33) apmaudžiai krito po „Boston Celtics“ (61/16) kojomis.

D.Sabonis.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Apr 6, 2024, 8:13 AM, atnaujinta Apr 6, 2024, 8:17 AM

„Kings“ išvykoje pralaimėjo rungtynes 100:101 (15:27, 35:27, 22:30, 28:17).

D.Sabonis šioje akistatoje per 34 minutes įmetė 16 taškų (6/13 dvit., 4/7 baud.), atkovojo 16 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvis vėl įrašė savo pavardę į lygos metraščius – tai buvo jau 73 Sabo dvigubas dviženklis šiame, pagal šį pasiekimą jis aplenkė NBA legendą Hakeemą Olajuwoną, kuris buvo surinkęs 72 dvigubus dublius.

Tai buvo ir 60 D.Sabonio dvigubas dviženklis iš eilės.

Vis dėlto saldų asmeninį pasirodymą apkartino skaudus pralaimėjimas. Likus žaisti pusei minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos lietuviui pavyko blokuoti itin svarbų varžovo metimą, o kitoje atakoje D.Foxas išvedė svečius į priekį 100:99.

Vis dėlto lemiamą žodį rungtynių pabaigoje tarė X.Tillmanas, kuris dvitaškiu išplėšė „Celtics“ krepšininkams pergalę.

„Boston Celtics“: Paytonas Pritchardas 21, Kristaps Porzingis 20, Jaysonas Tatumas 17.

Sacramento Kings“: De'Aaronas Foxas 40, Domantas Sabonis 16, Keeganas Murray 10.