Ispanijoje – solidžios M. Gebeno rungtynės

Sekmadienį vykusiose Ispanijos krepšinio čempionato rungtynėse Martinui Gebenui ir jo atstovaujamai Manresos BAXI (16/12) ekipai nepavyko iškovoti pergalės.

M. Gebenas<br>FIBA nuotr.

Apr 7, 2024, 3:37 PM

Šį kartą katalonų klubas savų sirgalių akivaizdoje 77:88 (20:8, 21:23, 15:24, 21:33) turėjo pripažinti Malagos „Unicaja“ (23/5) krepšininkų pranašumą.

Šiose rungtynėse M.Gebenas per 17 minučių įmetė 14 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

Antrajame kėlinyje BAXI dar džiaugėsi 20 taškų pranašumu, bet antroje mačo pusėje „Unicaja“ žaibiškai pasivijo varžovus ir jau įpusėjus trečiajam kėliniui išsiveržė į priekį.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai smogė dar viena galinga puolimo banga ir laimėjo akistatą dviženkliu pranašumu.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė Kameronas Tayloras, kuris įmetė 18 taškų.