Pagalvoti apie pergalę neleidęs „CBet“ šeimininkavo Mažeikiuose ir susitvarkė su „M Basket“

Užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Jonavos „CBet“ (10–15) komanda, kuri svečiuose 79:62 (24:23, 22:13, 17:11, 16:15) įveikė Mažeikių „M Basket-Delamode“ (11–15) klubą.

Jonavos „CBet“ ekipa.<br>LKL nuotr.
Jonavos „CBet“ ekipa.<br>Betsafe-LKL nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Apr 14, 2024, 7:32 PM, atnaujinta Apr 14, 2024, 9:38 PM

Tai – svarbi pergalė jonaviečiams, kurie taikosi aplenkti tą pačią Mažeikių ekipą ir pakilti į septintą vietą turnyro lentelėje.

Rungtynės prasidėjo lygia kova, bet Strahinja Mičovičius svarbiais metimais vedė į priekį „Cbet“ – 34:27. Tauras Jogėla taip pat įsijungė į gerą jonaviečių atkarpą, kuri leido atsakyti į šeimininkų metimus – 39:30. Ivanas Marinkovičius skirtumą vertė jau dviženkliu ir nepaisant Martyno Paliukėno bei Giedriaus Staniulio pastangų, „CBet“ po pirmos mačo dalies buvo priekyje 46:36.

Svečiai po pertraukos pabandė atitrūkti dar labiau (52:38), dėl to „M Basket-Delamode“ nedelsiant šaukė pasitarimą. Atsilikimą sušvelnino Chauncey Collinsas ir Kay‘us Bruhnke, bet jų pastangas niekais vertė Ryano Larsono tritaškis – 59:46.

„CBet“ pranašumas augo iki rekordinio šiame mače, o kai mažeikiškiai tapo triuškinami (47:68), Nikola Vasilevas prašė pertraukėlės. Ji nepadėjo ir likusi rungtynių dalis teliko kaip formalumas, nes šansų mažeikiškiai nebeturėjo.

Abu klubai kovoja dėl galimybės užimti 7-ąją vietą reguliariame sezone. Jonaviškiai kol kas žengia aštunti ir turi 10 laimėjimų, o mažeikiškiai žengia septinti su 11 laimėjimų.

Praėjusiame ture Virginijaus Šeškaus kariauna nusileido Klaipėdos „Neptūno“ klubui 78:81. Nepasisekė ir Mažeikių komandai, kuri beviltiškai nusileido Panevėžio „Lietkabeliui“ 78:104.

Abi ekipos jau žaidė dukart šiame sezone – startiniame LKL sezono mače Jonava laimėjo 82:79, o antroje akistatoje „M Basket“ laimėjo 96:87.