D. Sabonis gali ruoštis rinktinės kovoms – J. Valančiūnas su „Pelicans“ užbaigė „Kings“ kelionę

Lemiamose NBA įkrintamosiose varžybose Jonas Valančiūnas ir „New Orleans Pelicans“ pasiglemžė paskutinį Vakarų konferencijos kelialapį į atkrintamąsias varžybas.

USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Apr 20, 2024, 7:12 AM, atnaujinta Apr 20, 2024, 8:25 AM

Namuose JV atstovaujama ekipa 105:98 (22:24, 32:21, 29:29, 22:24) sustivarkė su „Sacramento Kings“ ir Domantu Saboniu.

J.Valančiūnas pergalingose rungtynėse ant parketo praleido 26 minutes, per kurias pelnė 19 taškų (8/15 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 metimus.

D.Sabonis rungtyniavo net 42 minutes. Aukštaūgis rungtynes užbaigė savo sąskaitoje turėdamas 23 taškus (9/13 dvit., 0/1 trit., 5/5 baud.), 14 atkovotų ir 3 perimtus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką ir 4 klaidas.

Persvarą Naujojo Orleano klubas pradėjo kaupti antrojo kėlinio viduryje. „Kings“ ekipai pirmaujant 31:29, šeimininkai surengė atkarpą 12:1 ir pradėjo kontroliuoti rungtynes.

Nuo šios akimirkos „Pelicans“ visa laiką pirmavo bent dviejų metimų skirtumų, o rungtynių baigtį užtikrino ketvirtajame kėlinyje, kurį pradėjo 14:3 ir įgijo triuškinančią, 20 taškų persvarą (97:77).

Rezultyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė Brandonas Ingramas. Puolėjas pelnė 24 taškus (9/18 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo šeštojį „Pelicans“ pergalė šį sezoną prieš „Kings“ iš tiek pat galimų.

Atkrintamosiose varžybose JV atstovaujamos komandos lauks akistata su reguliaraus sezono nugalėtojais – „Oklahoma City Thunder“ krepšininkais.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 24, Jonas Valančiūnas 19, Trey‘us Murphy 16.

„Kings“: De‘Aaronas Foxas 35, Domantas Sabonis 23, Harrisonas Barnesas 17.