Rytų konferencijoje – išvargta „Knicks“ pergalė

Pirmąsias NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes pradėję „New York Knicks“ namuose nugalėjo „Philadelphia 76ers“.

Rytų konferencijoje – išvargta „Knicks“ pergalė<br> USA Today/Scanpix nuotr.

Apr 21, 2024, 8:07 AM

„Knicks“ 111:104 (25:34, 33:12, 21:36, 32:22) nugalėjo „76ers“ ir užsitikrino ketvirtfinalio serijos pranašumą (1–0).

Pirmą rungtynių pusę spurtu (9:0) užbaigę „Knicks“ į ilgąją pertrauką žengė su 12 taškų pranašumu (58:46). Lyg to nebūtų gana – antro kėlinio pabaigoje traumą patyrė ir aikštę paliko „76ers“ žvaigždė Joelis Embiidas.

Po pertraukos vėl su J.Embiidu į aikštę žengę „76ers“ greit pradėjo tirpdyti susidariusį skirtumą ir veržėsi į priekį. „Knicks“ reaguodami į rezultatą ketvirtojo kėlinio pradžioje susigrąžino persvarą ir ją išlaikė iki rungtynių pabaigos.

„Knicks“: Jalenas Brunsonas ir Joshas Hartas po 22 tašk., Milesas McBride'as 21 tašk., Bogdanas Bogdanovičius 13 tašk., OG Anunoby 11 tašk.

„76ers“: Tyrese'as Maxey 33 tašk., Joelis Embiidas 29 tašk., Kyle'as Lowry 18 tašk., Kelly Oubre 10 tašk.