Madride – be intrigos: „Real“ neturėjo vargo su „Baskonia“ krepšininkais

Eurolygos čempiono titulą ginantis Madrido „Real“ klubas su trenksmu pradėjo turnyro atkrintamąsias varžybas. Antradienį vykusioje pirmoje ketvirtfinalio dvikovoje Madrido ekipa iškovojo užtikrintą pergalę prieš Vitorijos „Baskonia“ komandą, kurios garbę gina Tadas Sedekerskis.

T.Sedekerskis.<br>R.Vilkelio nuotr.

Apr 23, 2024, 9:52 PM, atnaujinta Apr 24, 2024, 11:17 AM

„Real“ pranoko varžovus 90:74 (26:17, 22:20, 22:16, 20:21) ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1:0. Antrosios serijos rungtynės ketvirtadienį vėl bus žaidžiamos Madride.

Aikštės šeimininkai sąlygas diktavo jau nuo pat rungtynių pradžios – dar pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą – 25:11.

Antrojo ketvirčio metu „Real“ toliau kontroliavo reikalus aikštėje. Praktiškai viso ketvirčio laikotarpiu skirtumas nebuvo mažesnis nei dviženklis, o „Baskonia“ sulaukė dar vieno smūgio – koją bei rankos pirštą susižeidė komandos puolimo variklis Markusas Howardas.

Į ilgąją pertrauką „Real“ išėjo pirmaudama 48:37.

Antroje rungtynių dalyje aikštės šeimininkai ėmė triuškinti varžovus – „Real“ pranašumas žaibiškai išaugo iki 20 taškų, o įprastai puolime žibanti „Baskonia“ nebuvo panaši į save.

Vitorijos ekipos kapitonas T.Sedekerskis taip pat neįkvėpė komandos puolime – lietuvis savo pirmuosius rungtynių taškus pelnė vos ketvirtajame kėlinyje.

Lietuvis šioje dvikovoje per 26 minutes įmetė 3 taškus (1/1 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 10 naudingumo balų.

„Real“: Džananas Musa 16, Facundo Campazzo ir Vincentas Poirier po 10, Mario Hezonja 9, Walteris Tavaresas 8.

„Baskonia“: Markusas Howardas 15, Codi Milleris-McIntyre’as, Nikos Rogkavopolous ir Matthew Costello po 14.