Pergalę kišenėje turėjusi „76ers“ ją stebuklingai padovanojo „Knicks“

NBA čempionate pirmadienio vakarą „Philadelphia 76ers“ jau laikė pergalę savo rankose, tačiau „New York Knicks“ klubas sukūrė savotišką stebuklą – per pusę minutės panaikino 5 taškų skirtumą ir išplėšęs pergalę dabar Rytų konferencijos ketvirtfinalyje pirmauja 2:0. Niujorko klubas namie 104:101 (18:25, 31:28, 30:21, 25:27) dar kartą palaužė „76ers“.

„Knicks“ ir antrą kartą įveikė „76ers“ ir pirmauja serijoje 2:0.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Apr 23, 2024, 6:59 AM, atnaujinta Apr 23, 2024, 7:00 AM

Serija vyksta iki keturių laimėjimų.

Likus 47 sek. svečiai buvo priekyje 101:96. Tuomet per 20 sekundžių tritaškius sugebėjo pelnyti Jalenas Brunsonas ir iš ankto karto – Donte DiVincenzo.

Filadelfijos klubas turėjo 12 sek. lemiamai atakai, tačiau Tyrese'o Maxey prasiveržimas buvo nesėkmingas, po to svečiai buvo priversti gelbėtis pražangomis – O.G. Anunoby sumetė abi baudas ir padėjo tašką.

Joelio Embiido desperatiškas bandymas lyginti rezultatą buvo netikslus.

Dabar serija keliasi į Filadelfiją.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai kovojo Jalenas Brunsonas, kuris per 37 minutes pelnė 24 taškus (7/23 dvit., 1/6 trit., 7/9 baud.), atsikovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Filadelfiją į priekį vedė Tyrese'as Maxey, kuris per 44 minutes įmetė 35 taškus (7/11 dvit., 5/11 trit., 6/6 baud.), atsikovojo 9 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Prieš įkrintamąsias po traumos į rikiuotę grįžęs Embiidas pasižymėjo 34 taškais (10/20 dvit., 2/9 trit., 8/12 baud.), 10 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyviais perdavimais.

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 24 (7/23 dvit., 1/6 trit., 7/9 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Joshas Hartas 21 (15 atk. kam.), Donte DiVincenzo 19 (4/8 trit.), Isaiah Hartensteinas 14.

„76ers“: Tyrese'as Maxey 35 (7/11 dvit., 5/11 trit., 6/6 baud., 9 atk. kam., 10 rez. perd.), Joelis Embiidas 34 (10/20 dvit., 2/9 trit., 8/12 baud., 10 atk. kam., 6 rez. perd.).