Jonas Valančiūnas ėmėsi lyderio vaidmens, tačiau tai nepadėjo: „Pelicans“ buvo skaudžiai apdaužytas

Jonas Valančiūnas su „New Orleans Pelicans“ komanda taip ir nesugebėjo Oklahomoje iškovoti pergalės per Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos pirmuosius du mačus. „Pelicans“ trečiadienį „Oklahoma City Thunder“ klubo aikštėje patyrė dar vieną pralaimėjimą, šįkart net 92:124 (22:35, 28:28, 24:29, 18:32) ir NBA ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0:2.

Jonas Valančiūnas<br> AFP/Scanpix nuotr.

Apr 25, 2024, 7:30 AM, atnaujinta Apr 25, 2024, 7:37 AM

Dabar klubų priešprieša keliasi į Naująjį Orleaną, kur bus sužaistos trečiosios ir ketvirtosios serijos rungtynės. Artimiausias mačas vyks šeštadienį.

J.Valančiūnas bandė tempti klubą ir sužaidė rezultatyviausiai ekipoje – įmetė 19 taškų. Jis per pirmo kėlinio pradžią pelnė visus ekipos 11 taškų, o „Pelicans“ buvo priekyje 11:7.

Tačiau toks startas neišgelbėjo komandos nuo triuškinimo – jau pirmoje 12 minučių atkarpoje „Thunder“ pabėgo dviženkle persvara 35:22.

Lietuvos rinktinės kapitonas per beveik 23 minutes surinko 19 taškų (8/14 dvit., 3/3 baud.), atsikovojo gan kuklius 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtame kėlinyje intrigos apskritai nebuvo, nes šeimininkai nurūko net 115:84 ir žaidė itin ramiai.

Pirmąjį susitikimą „Pelicans“ buvo pralaimėjęs po atkaklios kovos 92:94.

„Pelicans“ komanda šioje serijoje verčiasi be savo lyderio Ziono Williamsono, kuris patyrė kojos traumą.

„Thunder“ komandai Shai Gilgeous-Alexanderis pelnė 33 taškus, jis pataikė 13 metimų iš 19. Chetas Holmgrenas įmetė 26 taškus bei atkovojo 7 kamuolius.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 33 (10/14 dvit., 3/5 trit., 5 rez. perd., 32 naud.), Chetas Holmgrenas 26 (6/7 dvit., 3/6 trit., 5/6 baud., 7 atk. kam., 2 blok., 26 naud.), Jalenas Williamsas 21, Luguentzas Dortas 15.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 19 (8/14 dvit., 7 atk. kam.), Herbertas Jonesas (4/7 trit.) ir Brandonas Ingramas (5/10 dvit., 8/8 baud.) po 18, C.J. McCollumas 15.