Fantastiškoje dramoje Indianoje – T. Haliburtono pergalingas metimas Nustelbė „Bucks“ puolėjo karjeros pasirodymą

Tyrese‘as Haliburtonas nustelbė Khrisą Middletoną ir lemiamomis pratęsimo sekundėmis pataikė dvitaškį su pražanga bei nukalė antrąją pergalę „Indiana Pacers“ ekipai NBA atkrintamųjų serijoje prieš „Milwaukee Bucks“ krepšininkus.

Tyrese'as Haliburtonas<br> USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Apr 27, 2024, 7:20 AM, atnaujinta Apr 27, 2024, 7:43 AM

„Pacers“ savo sirgalių akivaizdoje 121:118 (39:22, 28:33, 23:28, 21:28, 10:7) įveikė „Bucks“ krepšininkus ir atkrintamųjų serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį (2:1).

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Pacers“ susikrovė 19 taškų pranašumą (39:20), kuris leido Indianos ekipai iki ketvirtojo kėlinio pradžios pirmauti. Vis dėlto lemiamo kėlinio pradžioje 2:10 atkarpą laimėjo „Bucks“, kurie kartu ir išsiveržė į priekį (92:95).

Po to abi ekipos keitėsi sėkmingais metimais ir likus 19,1 sekundės daliai „Pacers“ pirmavo 109:106, tačiau po to pratęsimą išplėšė įspūdingai žaidęs Khrisas Middletonas, kuris pataikė tolimą metimą (109:109).

Pratęsimo pradžia nebuvo rezultatyvi, tačiau antroje pridėto laiko pusėje abi ekipos keitėsi sėkmingais epizodais, o likus 8 sekundėms po dar vieno K.Middletono tritaškio atrodė, kad komandos eis žaisti antrojo pratęsimo (118:118).

Vis dėlto po to savo žodį tarė „Pacers“ žvaigždė Tyrese‘as Haliburtonas. Krepšininkas nuo savo aikštelės pusės nubėgo link varžovų krepšio, paleido floaterį (aukštos trajektorijos metimą – red.), pataikė dvitaškį su pražanga ir galiausiai išplėšė pergalę „Pacers“ ekipai (121:118).

„Pacers“ ekipai pergalę išplėšęs T.Haliburtonas per beveik 46 minutes aikštelėje pelnė 18 taškų (7/10 dvit., 1/12 trit., 1/1 baud.), išskirstė 16 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 10 kamuolių ir 4 kartus suklydo.

Už T.Haliburtoną „Pacers“ ekipoje rezultatyviau žaidė tik Mylesas Turneris. Centras per 41,5 minutės sumetė 29 taškus (6/11 dvit., 4/10 trit., 5/6 baud.) ir atkovojo 9 kamuolius.

Karjeros pasirodymą atkrintamosiose surengė „Bucks“ puolėjas K.Middletonas. Puolėjas per 41 minutę ant parketo varžovams atseikėjo 42 taškus (12/20 dvit., 4/9 trit., 6/6 baud.), sugriebė 10 atkovotų kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Be to, šiame susitikime koją susižeidė „Bucks“ gynėjas Damianas Lillardas, kuomet pirmojo kėlinio pabaigoje ant jo kojos užkrito „Pacers“ puolėjas Pascalis Siakamas.

Primename, kad šiame mače „Bucks“ ekipoje nerungtyniavo komandos lyderis Giannis Antetokounmpo, kuris vis dar gydosi kirkšnies traumą.

„Pacers“: Mylesas Turneris 29, Tyrese‘as Haliburtonas 18, Pascalis Siakamas 17 (7/14 dvit., 0/3 trit., 3/5 baud., 9 atk. kam., 4 rez. perd.), Andrew Nembhardas 16 (3/4 dvit., 3/6 trit., 1/2 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Obi Toppinas 15 (4/5 dvit., 2/6 trit., 1/2 baud., 6 atk. kam.), Aaronas Nesmithas 13 (2/6 dvit., 1/7 trit., 6/7 baud., 8 atk. kam., 3 rez. perd., 3 per. kam.).

„Bucks“: Khrisas Middletonas 42, Damianas Lillardas 28 (2/8 dvit., 4/12 trit., 12/12 baud., 8 rez. perd., 3 per. kam.), Bobby Portisas 17 (6/12 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud., 18 atk. kam.), Brookas Lopezas 14 (7/10 dvit., 0/2 trit., 4 atk. kam., 3 rez. perd.), Patrickas Beverley 11 (2/4 dvit., 1/1 trit., 4/5 baud.).