L. Dončičiaus ir K. Irvingo duetas nukalė „Mavericks“ pergalę prieš „Clippers“ R. Westbrookas buvo išvarytas iš aikštės

Luka Dončičius ir Kyrie Irvingas sužaidė geras rungtynes prieš „Los Angeles Clippers“ ir nukalė antrąją pergalę NBA atkrintamųjų serijoje „Dallas Mavericks“ ekipai.

Luka Dončičius <br> USA Today Sports/Scanpix nuotr.

2024-04-27 07:43, atnaujinta 2024-04-27 07:48

Teksaso valstijos ekipa namusoe 101:90 (18:23, 36:18, 24:26, 23:23) įveikė Los Andželio ekipą ir atkrintamųjų serijoje iki 4 pergalių išsiveržė į priekį (2:1).

Šiose rungtynėse intriga laikėsi tik iki antrojo kėlinio antrosios pusės, kuomet 41:37 pranašumą turėjo Dalaso ekipa. Per likusį laiką „Mavericks“ susikrovė dviženklį pranašumą (54:41) ir nebesižvalgė atgal.

Trečiajame kėlinyje keliskart „Clippers“ ekipai buvo pavykę sumažinti varžovų pranašumą iki vienaženklio, tačiau lemiamo ketvirčio pradžioje „Mavericks“ susikrovė 21 taško pranašumą (90:71) ir galiausiai Los Andežlo krepšininkams nepavyko sumažinti atsilikimo ir pasipriešinti aikštelės šeimininkams (101:90).

Be to, ketvirtojo kėlinio viduryje pirmąkart karjeroje iš aikštelės buvo išvarytas Russellas Westbrookas, kuris nebuvo patenkintas pražanga prieš L.Dončičių. Gynėjas pastūmė slovėną, po to pats buvo pastumtas P. J. Washingtono ir galiausiai tiek R.Westbrookas, tiek P. J. Washingtonas buvo išvaryti iš aikštės.

„Mavericks“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė slovėnas Luka Dončičius. NBA žvaigždė per 40,5 minutės aikštelėje pelnė 22 taškus (4/11 dvit., 3/14 trit., 5/7 baud.), sugriebė 10 atšokusių kamuolių, išdalino 9 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus suklydo.

Kyrie Irvingas prie „Mavericks“ pergalės prisidėjo 21 tašku (5/10 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.), 6 rezultatyviais perdavimais ir 4 atkovotais kamuoliais.

„Clippers“ gretose po 21 tašką pelnė Jamesas Hardenas ir Normanas Powellas.

Šiame susitikime it savo šešėlyje buvo du Los Andželo ekipos lyderiai Paulas George‘as ir Kawhi Leonardas.

K.Leonardas per 24,5 minutės įmetė 9 taškus (4/7 dvit., 1/1 baud.) ir atkovojo 9 kamuolius, o P.George‘as per 30,5 minutės aikštelėje pelnė vos 7 taškus (2/5 dvit., 1/6 trit.), atkovojo 5 kamuolius ir išdalino 5 rezultatyvius perdavimus.

„Mavericks“: Luka Dončičius 22, Kyrie Irvingas 21, Dereckas Lively 13 (6/8 dvit., 1/2 baud.), Derrickas Jonesas 11 (3/5 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud., 3 atk. kam.), P.J. Washingtonas 10 (5/6 dvit., 0/4 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Joshas Greenas (2/3 dvit., 1/2 trit., 5 atk. kam.) ir Danielis Gaffordas (4/5 dvit., 4 atk. kam.) po 8.

„Clippers“: Jamesas Hardenas (2/5 dvit., 5/8 trit., 2/3 baud., 5 rez. perd., 5 klaid.) ir Normanas Powellas (3/5 dvit., 4/6 trit., 3/3 baud., 6 atk. kam., 3 klaid.) po 21, Ivica Zubacas 19 (8/11 dvit., 3/3 baud., 8 atk. kam.), Kawhi Leonardas 9, Paulas George‘as ir Masonas Plumlee (2/2 dvit., 3/4 baud.) po 7.