Lietuviškoji „Alvark“ Japonijoje patyrė apmaudų pralaimėjimą: turėjo galimybę švęsti pergalę be pratęsimo

Dainiaus Adomaičio ir Artūro Gudaičio atstovaujama Tokijo „Alvark“ (45/12) patyrė skaudų pralaimėjimą Japonijos pirmenybėse. Lietuviškasis klubas galėjo laimėti rungtynes be pratęsimo, tačiau Ryanas Rossiteris prametė baudą, o „Alvark“ per papildomą laiką galiausiai kapituliavo.

A. Gudaitis
A. Gudaitis

2024-04-27 12:38

Lietuviškasis klubas namuose po pratęsimo 86:90 (23:20, 15:22, 20:13, 13:19, 9:13) krito prieš Gunmos „Crane Thunders“ (30/27).

A.Gudaitis šiame susitikime per 23 minutes aikštelėje pelnė 10 taškų (4/5 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, po 3 kartus suklydo ir išprovokavo varžovų pražangas, pats prasižengė 5 kartus.

Mačo pabaigoje lietuviškasis klubas atsilikinėjo 76:77, tačiau po krepšiu prasiveržęs Ryanas Rossiteris išprovokavo varžovo pražangą ir stojo mesti baudos metimų. Tiesa, „Alvark“ krepšininkas pataikė vieną baudos metimą ir komandos ėjo žaisti pratęsimo (77:77).

Pratęsimą geriau pradėjo D.Adomaičio auklėtiniai, kurie pelnė penkis taškus paeiliui (82:77), tačiau po to „Crane Thunders“ laimėjo atkarpą 4:13 ir galiausiai šventė pergalę (86:90).

33-ejų amerikietis per 35 minutes ant parketo įmetė 26 taškus (8/15 dvit., 2/5 trit., 4/4 baud.), sugriebė 8 atkovotus kamuolius, išdalino 3 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai „Alvark“ gretose žaidė brazilas Leonardo Meindlas. 31-erių puolėjas per beveik 39 minutes pelnė 19 taškų (6/12 dvit., 2/7 trit., 1/1 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Alvark“ Rytų konferencijoje užima antrąją vietą, o „Crane Thunders“ rikiuojasi ketvirti.