L. Jamesas taip lengvai nepasiduoda: nutraukė antirekordinę „Lakers“ seriją ir išplėšė penktąjį mačą

„Los Angeles Lakers“ pirmą kartą nuo 2022 m. gruodžio mėnesio įveikė „Denver Nuggets“ krepšininkus ir galiausiai pratęsė savo atkrintamųjų šokį.

LeBronas Jamesas<br> AP/Scanpix nuotr.

2024-04-28 09:07

LeBrono Jameso vedami „Lakers“ krepšininkai 119:108 (28:23, 33:25, 30:32, 28:28) išrašė pirmąjį pralaimėjimą atkrintamosiose Denverio ekipai.

Šiuo metu serijoje 1:3 pirmauja „Nuggets“ vyrai. Penktasis serijos mačas Lietuvos laiku įvyks iš pirmadienio į antradienio naktį 5 val. nakties.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Lakers“ triuškino svečius iš Denverio (106:87), tačiau likus beveik 1,5 minutės iki rungtynių pabaigos „Nuggets“ buvo sugrįžę į mačą ir priartėjo (113:106), tačiau po to šešis taškus paeiliui pelnė Austinas Reavesas, kuris galiausiai ir uždarė šį mačą.

„Lakers“ ekipoje ryškiausiai spindėjo L.Jameso ir Anthony Daviso duetas.

„Karalius“ per beveik 39 minutes aikštelėje pelnė 30 taškų (14/21 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius iš varžovų ir suklydo 6 kartus.

A.Davisas per 41,5 minutės sumetė 25 taškus (11/17 dvit., 3/4 baud.), sugriebė net 23 atšokusius kamuolius ir išskirstė 6 rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“ gretose dar vieną trigubą dublį užfiksavo Nikola Jokičius. Serbas aikštelėje praleido 41 minutę, įmetė 33 taškus (8/15 dvit., 2/5 trit., 11/11 baud.), atkovojo 14 kamuolių, išdalino 14 rezultatyvių perdavimų ir 3 kartus suklydo.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 30, Anthony Davisas 25, D‘Angelo Russellas (4/7 dvit., 4/8 trit., 4 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Austinas Reavesas (6/9 dvit., 1/6 trit., 6/6 baud., 6 rez. perd.) po 21.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 33, Michaelis Porteris 27 (6/9 dvit., 4/11 trit., 3/5 baud., 11 atk. kam.), Jamalas Murray’us 22 (9/19 dvit., 0/3 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 4 klaid.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 14 (4/5 dvit., 2/3 trit., 4 per. kam., 3 rez. perd.).