Majamio pralaimėjimą stebėjo L. Messi, o „Celtics“ džiaugsmą aptemdė K. Porzingio trauma

„Boston Celtics“ ekipa po antradienio dvikovos atsidūrė per žingsnį nuo NBA pusfinalio: ekipa išvykoje 102:88 (34:24, 19:12, 28:23, 21:29) įveikė „Miami Heat“ ir Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki keturių laimėjimų pirmauja jau 3:1. Tiesa, per šias rungtynes traumą gavo vienas iš Bostono lyderių latvis Kristapas Porzingis.

„Celtics“ laimėjo, tačiau prarado K.Porzinį.<br> AFP/Scanpix nuotr.
„Miami Heat“ ekipos rungtynes stebėjo Lionelis Messi.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Apr 30, 2024, 7:36 AM, atnaujinta Apr 30, 2024, 7:38 AM

Latvijos rinktinės aukštaūgis aštrius skausmus dešinėje kojoje pajuto antrojo kėlinio pabaigoje atakuodamas, pasiprašė keitimo ir daugiau ant parketo nežengė.

„Celtics“ pranešė, kad krepšininkas pasitempė raumenį, tačiau kiek jis turės ilsėtis, neskelbiama. Kiti šaltiniai skelbia, kad latviui atsirado problemų su achilo sausgysle.

Šias rungtynes stebėjo vienas geriausių planetos futbolininkų ir pasaulio čempionas argentinietis Lionelis Messi.

Dabar jis atstovauja Majamio „Inter“ futbolo komandai, o prieš kelias dienas padėjo klubui dviem įvarčiais iškovoti pergalę.

Bostono ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Derrickas White'as, kuris per 40 minučių įmetė 38 taškus (7/11 dvit., 8/15 trit.).

„Celtics“ antrame kėlinyje nutolo 14 taškų atotrūkiu 34:20 ir daugiau atgal nesigręžė.

Majamio komandai Bamas Adebayo per 41 minutę pelnė 25 taškus (10/19 dvit., 1/3 trit., 2/3 baudų), atkovojo 17 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Heat“: Bamas Adebayo 25 (10/19 dvit., 17 atk. kam., 5 rez. perd.), Tyleris Herro 19 (6/11 dvit., 2/6 trit., 4 rez. perd., 5 kld.), Calebas Martinas 18.

„Celtics“: Derrickas White'as 38 (7/11 dvit., 8/15 trit., 3 blok.), Jaysonas Tatumas 20 (3/8 dvit., 2/6 trit., 8/8 baud., 11 atk. kam., 5 rez. perd.), Jaylenas Brownas 17, Jrue Holiday 11.