Su sirena pražangą išprovokavęs J. Parkeris padovanojo „Barcelona“ ekipai pergalę

„Barcelona“ krepšininkai Pirėjuje po pratęsimo dramos 82:80 (13:13, 19:24, 25:14, 14:20, 11:9) palaužė vietos „Olympiakos“ ekipą ir Eurolygos ketvirtfinalio serijoje išsiveržė į priekį.

Jabari Parkeris<br>zuma/Scanpix nuotr.

Apr 30, 2024, 9:15 PM, atnaujinta May 1, 2024, 12:19 AM

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę laiko Pirėjo ekipa pirmavo 71:66, tačiau Alexo Abrineso ir Nicolaso Laprtovittolos taškai likus žaisti 6 sekundes rezultatą išlygino. „Olympiakos“ lemiamą ataką patikėjo Nigeliui Williamsui-Gossui, tačiau amerikiečio metimas skriejo pro šalį ir komandos keliavo į pratęsimą.

Prasidėjus paskutinei pratęsimo minutei Moustapha Fallas pataikydamas dvitaškį šeimininkams suteikė 3 taškų pranašumą (80:77), tačiau Tomašas Satoransky tolimu metimu rezultatą išlygino.

Paskutinėje Pirėjo ekipos atakoje N.Williamso-Gosso metimas buvo vėl netikslus ir katalonai turėjo kelias sekundes lemiamai atakai. Šeimininkų siaubui, likus rungtyniauti 0,5 sek. teisėjai sušvilpė Filipo Petruševo baudą prieš tolimą metimą atliekantį Jabarį Parkerį.

Prie baudų linijos stojęs buvęs antrasis NBA naujokų biržos šaukimas pataikė pirmus du metimus, o trečiam praskriejus pro šalį „Barcelona“ nebeturėjo laiko išsigelbėti.

Ignas Brazdeikis buvo vienintelis „Olympiakos“ komandos krepšininkas, taip ir nežengęs ant parketo.

„Barcelona“ gretose žaidžiantis Rokas Jokubaitis per 9 minutes taškų nepelnė (0/2 trit.), atliko 1 rezultatyvų perdavimų ir rungtynes baigė su -1 naudingumo balu.

Nugalėtojų ekipoje naudingiausiai žaidė T.Satoransky. Čekas pelnė 13 taškų (2/3 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

„Olympiakos“: Filipas Petruševas 18, Mosesas Wrightas 16, Thomas Walkupas 10.

„Barcelona“: Janas Vesely 16, Tomašas Satoransky, Willy Hernangomezas ir Jabari Parkeris po 13.

Serijoje iki 3 pergalių „Barcelona“ pirmauja 2:1.

Pirmosiose rungtynėse Pirėjo krepšininkai šventė pergalę 77:75, tačiau vėliau katalonams pavyko išlyginti rezultatą, rungtynes laimėjus 77:69.

Reguliariajame sezone abu kartus tarpusavio rungtynėse pergalę iškovojo „Barcelona“.