Fenomenalų mačą sužaidęs M. Gebenas padėjo BAXI dėti tvirtą žingsnį link atkrintamųjų Ispanijoje Gerus mačus sužaidė ir Lietuvoje rungtyniavę legionieriai

Martinas Gebenas sužaidė vieną geriausių mačų šį sezoną, o jo atstovaujama Manresos BAXI (19/14) dėjo tvirtą žingsnį link Ispanijos ACB pirmenybių atkrintamųjų.

Martinas Gebenas<br>FIBA nuotr.

2024-05-09 23:20, atnaujinta 2024-05-09 23:21

Lietuvio klubas namuose 90:81 (24:17, 26:20, 13:21, 27:23) susitvarkė su Bilbao „Surne“ (13/20) ekipa.

M.Gebenas per vos 16 minučių pelnė 16 taškų (5/5 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir galiausiai mačą baigė su 18 naudingumo balų.

Geresnį pasirodymą centras buvo užfiksavęs šį sezoną tik kartą, kuomet į Las Palmo „Gran Canaria“ ekipos krepšį sumetė 17 taškų ir sukaupė 21 naudingumo balą.

Po šios pergalės BAXI priartėjo prie atkrintamųjų ir jeigu artimiausiame mače, kuris vyks šį savaitgalį, įveiks Tenerifės „Lenovo“, Manresos ekipa užsitikrins vietą tarp 8 geriausių Ispanijos klubų.

Artimiausi persekiotojai yra Vitorijos „Baskonia“ ir Tadas Sedekerskis, tiesa baskai šiuo metu nuo BAXI ekipos atsilieka 2 pergalėmis (17/15), kurios laukia akistata su Mursijos UCAM ir Madrido „Real“ komandomis.

„Surne“ ekipoje geriausiai žaidė Sacha Killeya-Jonesas, kuris per 25,5 minutės į BAXI krepšį sukratė 28 taškus (10/16 dvit., 8/10 baud.).

Bilbao ekipoje taip pat siautė šį sezoną Vilniaus „Ryte“ rungtyniavęs legionierius Keithas Hornsby. Krepšininkas per beveik 24 mnutes ant parketo pelnė 19 taškų (1/2 dvit., 2/5 trit., 11/11 baud.).

Gerą mačą prieš BAXI sužaidė ir buvęs Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ estas Kristianas Kullamae. Gynėjas per 25,5 minutės įmetė 11 taškų (4/6 dvit., 1/5 trit.) ir išskirstė 7 rezultatyvius perdavimus.