Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Krepšinio ekspertų akimis - Lietuvos rinktinės bėdos

2013-08-22 11:33, atnaujinta 2013-08-22 18:53

„Tai - tik pasirengimo laikotarpis“, - aistruolius ramina krepšinio specialistai Vladas Garastas ir Modestas Paulauskas. Lietuvos krepšinio istorijoje savo vardus įrašę ekspertai yra įsitikinę, kad kelti panikos įpusėjus nacionalinės komandos pasirengimo laikotarpiui nereikia. Pasak jų – Jono Kazlausko kariaunai piką reikia pasiekti Europos krepšinio čempionato ketvirtfinalyje, o per draugiškų rungtynių maratoną galima sau leisti ir pralaimėti.

1/2

Lietuvos rinktinės trenerių štabui liko daug neišspręstų galvosūkių. T.Bauro nuotr.

1 / 2

Lietuvos krepšinio rinktinė trečiadienį 78:76 nugalėjo Suomijos rinktinę ir įpusėjo pasirengimą Europos čempionatui. T.Bauro nuotr.

(2 nuotraukos) T.Bauro nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

Panevėžio „Lietkabelis“ susirado įžaidėją

Sudėtį naujajam sezonui buriančioje Panevėžio „Lietkabelio“ ekipoje – ketvirtasis naujokas. Panevėžio klubas pasirašė sutartį su Jawanu Carteriu.

2014-09-14 18:03

Klaipėdos „Neptūnas“ laukia neeilinio sezono

2

Stiprių krepšininkų įsigijęs Klaipėdos klubas šį sezoną debiutuos Eurolygoje. Tačiau klaipėdiečių prioritetas - Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionatas, kur jie vėl turi auktų ambicijų.

2014-09-14 14:40

Kas laukia Lietuvos rinktinės ateityje?

61|

Pasibaigus pasaulio čempionatui Ispanijoje, mūsų šalies krepšininkų dėmesys pamažu kryps į keturiose valsttybėse vyksiančias 2015 metų Europos pirmenybes, kur lietuviai turės galimybę kovoti dėl olimpinių kelialapių.

2014-09-14 13:45

„Šiaulių“ krepšininkai pasiekė pergalę, bet žaidimas neramina

Naujajam krepšinio sezonui besiruošiantys „Šiaulių“ krepšininkai šeštadienį kontrolinėse rungtynėse namuose 79:61 (22:11, 23:19, 14:22, 20:9) įveikė antrojoje pagal pajėgumą Rusijos lygoje žaidžiančią Samaros SGEU ekipą.

2014-09-14 13:40

Kai rinktinė žaidė dėl bronzos, L. Kleiza mėtė į rusų krepšį

3

Naujajam Italijos krepšinio elito sezonui besirengiantis Milano „Emporio Armani“ klubas su puolėju Linu Kleiza šeštadienį kontrolinėse rungtynėse 87:65 (22:19, 24:21, 16:11, 25:14) nugalėjo Saratovo „Avtodor“ (Rusija) ekipą.

2014-09-13 17:57

S. Butauto turnyre - „Žalgirio“ triumfas

4

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai laimėjo trečiąjį Stepo Butauto taurės turnyrą. Šeštadienį Kauno sporto halėje vykusiame finale žalgiriečiai nugalėjo Minsko „Cmoki“ komandą 72:64 (14:14, 18:11, 16:29, 24:10). Naudingiausiu turnyro žaidėjų buvo pripažintas žalgirietis Jamesas Andersonas.

2014-09-13 15:37

D. Dulkys per pasirengimą sezonui pelnė 13 taškų

Italijos krepšinio pirmenybėms besirengiantis Deivido Dulkio Venecijos „Umana Reyer“ klubas penktadienį keturių šios šalies komandų turnyro Vjadanoje pusfinalyje 82:87 (20:9, 23:29, 18:17, 21:32) nusileido Romos „Acea“ ekipai ir šeštadienį kovos dėl trečiosios vietos.

2014-09-13 11:01

„Mercury“ krepšininkės tapo moterų NBA čempionėmis

5

Trečiosiose 2014 metų sezono Nacionalinės moterų krepšinio asociacijos (WNBA) finalo rungtynėse Finikso „Mercury“ klubas penktadienį svečiuose daugiau nei 7 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 87:82 (22:22, 23:21, 16:20, 26:19) nugalėjo Čikagos „Sky“ ekipą ir, laimėjęs seriją iki trijų pergalių 3-0, po penkerių metų trečią kartą iškovojo čempiono titulą.

2014-09-13 10:24

S. Butauto taurės pusfinalyje – triuškinanti „Žalgirio“ pergalė

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai neturėjo vargo Stepo Butauto taurės pusfinalyje. Kauno sporto halėje žalgiriečiai įveikė Volgogrado „Krasny Oktyabr“ komandą 84:65 (26:9, 15:23, 26:16, 17:17). Šeštadienį finale „Žalgiris“ susitiks su Minsko „Tsmoki“ komanda.

2014-09-12 22:36

„Neptūnui“ Rusijos vicečempionai buvo neįkandami

5

Naujam krepšinio sezonui besiruošianti Klaipėdos „Neptūno“ komanda namuose sužaidė dar vienerias draugiškas rungtynes. Šįkart klaipėdiečių varžovai buvo Rusijos vicečempionai ir Eurolygos dalyviai - Žemutinio Naugardo „Nižnyj Novgorod“ krepšininkai.