Krepšinio ekspertų akimis - Lietuvos rinktinės bėdos

Krepšinio ekspertų akimis - Lietuvos rinktinės bėdos


2013-08-22 11:33, atnaujinta 2013-08-22 18:53

„Tai - tik pasirengimo laikotarpis“, - aistruolius ramina krepšinio specialistai Vladas Garastas ir Modestas Paulauskas. Lietuvos krepšinio istorijoje savo vardus įrašę ekspertai yra įsitikinę, kad kelti panikos įpusėjus nacionalinės komandos pasirengimo laikotarpiui nereikia. Pasak jų – Jono Kazlausko kariaunai piką reikia pasiekti Europos krepšinio čempionato ketvirtfinalyje, o per draugiškų rungtynių maratoną galima sau leisti ir pralaimėti.

1/2

Lietuvos rinktinės trenerių štabui liko daug neišspręstų galvosūkių. T.Bauro nuotr.

Krepšinio ekspertų akimis - Lietuvos rinktinės bėdos

1 / 2

Lietuvos rinktinės trenerių štabui liko daug neišspręstų galvosūkių. T.Bauro nuotr.

Lietuvos krepšinio rinktinė trečiadienį 78:76 nugalėjo Suomijos rinktinę ir įpusėjo pasirengimą Europos čempionatui. T.Bauro nuotr.

(2 nuotraukos) T.Bauro nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Krepšinis
2015-08-04 11:02

„Neptūnas“ tęsia vasaros darbus – komandoje lieka S. Galdikas

Klaipėdos „Neptūnas“ toliau komandą komplektuoja daugiausiai iš savo krašto žaidėjų – dar dvejus metus mėlynai baltus marškinėlius vilkės aukštaūgis Simas Galdikas.


2015-08-04 10:33

FIBA negąsdina – rusai tęsia pasirengimą: „Mūsų akys dega“

1

Nors FIBA pranešė Rusijai, kad šešiolikmečių rinktinei uždrausta dalyvauti Europos čempionate, kuris rugpjūčio 6 dieną prasidės Lietuvoje, tačiau vyrų rinktinė toliau įnirtingai rengiasi Senojo žemyno pirmenybėms ir tiki, kad jiems startuoti nesutrukdys niekas.


2015-08-04 10:24

Nauja talentų karta? Jaunųjų bosnių krepšininkų skrydžiai

 

Europos vaikinų (iki 18 metų) krepšinio pirmenybėse Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė pralaimėjo dvikovą dėl bronzos medalių Lietuvos komandai. Tačiau jaunieji bosnių krepšininkai per praėjusias pusantros savaitės vis tiek nuveikė labai daug – jie pakilo taip aukštai, kaip nebuvo pakilusi nė viena jų šalies krepšinio rinktinė.


2015-08-04 07:41

Pirmąjį trenerio medalį gavęs S. Štombergas galvoja apie naują

7|13

Sauliui Štombergui teko vėl prisiminti savo krepšininko karjeros laikus, kai kaitinanti atmosfera ir kone apčiuopiama įtampa slėgė jo pečius. Tik šįkart visus išgyvenimus jis patyrė ne pats priimdamas sprendimus aikštėje, o vadovaudamas nuo suolelio. 41-erių krepšinio specialistas į savo solidžią trofėjų lentyną sekmadienį įsidėjo pirmąjį, kaip trenerio titulą.


2015-08-04 07:23

B. Baronas kartu su broliu keliasi rungtyniauti į Belgiją

1

Vilniaus „Lietuvos ryte“ praėjusį sezoną savo karjerą Europoje pradėjęs Billy Baronas keliasi rungtyniauti į Belgiją. Čia jis sujungs jėgas su vyresniu broliu Jimmy ir žais Šarlerua „Spirou“ klube.


2015-08-04 00:43

FIBA žinutė Rusijai: jaunimui neleista žaisti Lietuvoje

6

Rusijos krepšinio federacija sulaukė laiško iš FIBA. Ir jis buvo labai nemalonus. Anksčiau grasinusi, kad uždraus Rusijos rinktinėms dalyvauti organizacijos turnyruose, FIBA ėmėsi veiksmų. FIBA pranešė Rusijai, kad šešiolikmečių rinktinei uždrausta dalyvauti Europos čempionate. Senojo žemyno pirmenybės rugpjūčio 6 dieną prasidės Lietuvoje.


2015-08-04 00:16

Po bronzinės šventės – šansai „Žalgiryje“ ir nežinia Ispanijoje

4|14|

Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinė skambiai plėšė pergalės dainą, kai Europos čempionate Graikijoje sutrypė Bosnijos ir Hercegovinos krepšininkus ir iškovojo bronzos medalius. Perspektyvių ir krepšinio specialistų dėmesį patraukiančių žaidėjų turinti komanda tapo pirmąja, Europos aštuoniolikmečių čempionate laimėjusia bronzą ir šeštąja, šiose pirmenybėse pasidabinusia medaliais.


2015-08-03 21:27

V. Šeškus suviliojo ir Š. Vasiliauską su V. Čepukaičiu

2

Prienų-Birštono „Vytauto“ klubas aktyviai buria komandą kitam sezonui. Komanda sudarė sutartis su įžaidėju Šarūnu Vasiliausku ir „centru“ Vaidu Čepukaičiu.


2015-08-03 19:47

Rinktinėje spindėjusiam M. Varnui – proga prasimušti į „Žalgirį“

11| 

Puikus žaidimas Europos aštuoniolikmečių čempionate Martynui Varnui gali atverti duris į Kauno „Žalgirį“. 196 cm ūgio krepšininkas savaitgalį su Lietuvos rinktine iškovojo bronzos medalius, o tada buvo išrinktas į simbolinį čempionato penketuką. Daugybės pagyrimų sulaukęs M.Varnas dabar galės mėginti prasimušti į Kauno „Žalgirį“.


2015-08-03 18:14

FIBA spjūvis: paskutinę akimirką išmetė dvi lietuvių ekipas

13

FIBA priėmė sprendimą dėl naujai organizuojamo turnyro, kuris yra nepalankus dviem Lietuvos klubams – Panevėžio „Lietkabeliui“ ir Prienų–Birštono „Vytautui“.


Populiariausi per 24 val.