Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Krepšinio ekspertų akimis - Lietuvos rinktinės bėdos

2013-08-22 11:33, atnaujinta 2013-08-22 18:53

„Tai - tik pasirengimo laikotarpis“, - aistruolius ramina krepšinio specialistai Vladas Garastas ir Modestas Paulauskas. Lietuvos krepšinio istorijoje savo vardus įrašę ekspertai yra įsitikinę, kad kelti panikos įpusėjus nacionalinės komandos pasirengimo laikotarpiui nereikia. Pasak jų – Jono Kazlausko kariaunai piką reikia pasiekti Europos krepšinio čempionato ketvirtfinalyje, o per draugiškų rungtynių maratoną galima sau leisti ir pralaimėti.

1/2

Lietuvos rinktinės trenerių štabui liko daug neišspręstų galvosūkių. T.Bauro nuotr.

1 / 2

Lietuvos krepšinio rinktinė trečiadienį 78:76 nugalėjo Suomijos rinktinę ir įpusėjo pasirengimą Europos čempionatui. T.Bauro nuotr.

(2 nuotraukos) T.Bauro nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

8

„Toronto Raptors“ (22/6) komanda pratęsė pergalių seriją NBA čempionate. Ji savo aikštėje 118:108 (33:25, 25:26, 33:24, 27:33) nugalėjo „New York Knicks“ (5/25) ekipą. Jonas Valančiūnas per 22 minutes prie pergalės pridėjo 10 taškų (2/6 dvitaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart prasižengė.

2014-12-22 00:22

Linas Kleiza vedė „Emporio Armani“ į pergalę

Italijos krepšinio čempionate pergalę iškovojo Milano „Emporio Armani“ komanda. Ji išvykoje 79:68 (16:19, 18:14, 16:15, 29:20) nugalėjo Romos „Acea“ klubą.

2014-12-21 23:04

L. Lekavičius vedė „Žalgirį“ į pergalę Prienuose

22

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo 15-ąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate. Žalgiriečiai išvykoje 89:73 (26:16, 20:21, 20:19, 23:17) nugalėjo „Prienų“ ekipą.

2014-12-21 19:51

Turkijoje - M. Pociaus ir „Galatasaray“ nesėkmė

1

Turkijos krepšinio čempionate Stambulo „Galatasaray“ komanda savo aikštėje 87:98 (14:25, 24:21, 29:27, 20:25) nusileido Bursos „Tofaš“ komandai.

2014-12-21 18:51

„Pieno žvaigždės“ Pasvalyje įveikė „Lietkabelį“

1

LKL čempionate Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (8-10) namuose 94:82 (16:16, 28:21, 31:15, 19:30) įveikė Panevėžio „Lietkabelio“ (5-12) krepšininkus.

2014-12-21 16:42

Ispanijoje - lengva „Real“ pergalė ir „Unicaja“ nesėkmė

Ispanijos krepšinio čempionate Malagos „Unicaja“ komanda išvykoje 76:82 (19:18, 25:13, 15:19, 17:32) nusileido Saragosos CAI ekipai. Po trijų kėlinių svečiai pirmavo 59:50, tačiau ketvirtajį kėlinį pralaimėjo 32:17. „Unicaja“ ekipai Mindaugas Kuzminskas per 13 minučių pelnė 12 taškų (2/8 dvitaškiai,1/2 tritaškis, 5/5 baudos), atkovojo 4 kamuolius.

2014-12-21 14:47

Domanto Sabonio komanda pergalingai žygiuoja NCAA

NCAA čempionate dar vieną pergalę iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama „Gonzaga Bulldogs“ komanda 63:50 (28:20, 35:30) nugalėjo „Cal Poly“ krepšininkus. Nugalėtojams lietuvis per 26 minutes pelnė 4 taškus (2/5 dvitaškiai), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė vieną kamuolį, tris prarado, blokavo vieną metimą ir keturis kartus prasižengė.

2014-12-21 14:46

D. Motiejūnas ir „Rockets“ Hjustone neatsilaikė prieš „Hawks“

3|4

Antrąją nesėkmę iš eilės NBA čempionate patyrė „Houston Rockets“ (19/7) komanda. Ji savo aikštėje 97:104 (26:32, 14:20, 34:22, 23:30) nusileido „Atlanta Hawks“ (19/7) klubui. Donatas Motiejūnas „Rockets“ ekipai per 25 minutes pelnė 8 taškus (4/8 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 0/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą.

2014-12-21 14:14

NBA: R. Rondo debiutas ir dar viena „Spurs“ nesėkmė

1|14

Ketvirąjį pralaimėjimą iš eilės NBA čempionate patyrė „San Antonio Spurs“ (17/11) komanda. Ji išvykoje 93:99 (25:21, 22:21, 30:33, 16:24) nusileido „Dallas Mavericks“ (20/8) ekipai. Nugalėtojų ekipoje debiutavo šią savaitę iš „Boston Celtics“ po mainų į Dalasą atvykęs R.Rondo. Starto penkete rungtynes pradėjęs įžaidėjas per 34 minutes pelnė 6 taškus (3/10 dvitaškiai, 0/1 tritaškis), atkovojo 7 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

2014-12-21 11:02

K. Lavrinovičius: „Dar nežinau visų derinių, bet stengiausi“

13|5

Vilniaus „Lietuvos rytas“ įsigijo patyrusį, bet ambicingą žaidėją, kuris net mače su LKL autsaideriais stengėsi iš visų jėgų, lyg tai būtų vienas svarbiausių sezono rungtynių. Kšyštofas Lavrinovičius šeštadienį Mažeikiuose vos per 15 minučių pelnė 16 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.