Europos jaunimo orientavimosi sporto čempionate Lietuvos jaunimo vaikinų komanda estafetėje užėmė penktąją vietą

Jaunimas (iki 18 metų) -

Daugiau nuotraukų (0)

BNS ir lrytas.lt inf.

Jul 2, 2012, 3:41 PM, atnaujinta Mar 18, 2018, 12:50 PM

Lietuvos komanda – Martynas Tirlikas, Justas Misiūnas ir Algirdas Bartkevičius – distancijoje sugaišo 2 valandas 45 sekundes ir 11 minučių 16 sekundžių pralaimėjo aukso medalius iškovojusiems bendraamžiams iš Švedijos (1:49:29).

Antrą vietą šioje amžiaus grupėje, kurioje startavo 29 komandos, užėmė Suomijos (1:52:56) trijulė, trečiąją - Čekijos (1:53:02) jaunieji orientacininkai.

Kitų amžiaus grupių estafetės varžybų prizininkai bei Lietuvos komandų užimtos vietos: