Pasaulio jaunimo čempionatas: ėjikas M. Šavelskis užėmė 15 vietą, disko metikė I. Zarankaitė - 14

Barselonoje (Ispanija) vykstančio 14-ojo pasaulio jaunimo (iki 20 metų) lengvosios atletikos čempionato vaikinų 10 km sportinio ėjimo varžybose penktadienį Lietuvos atstovas Marius Šavelskis užėmė 15-ąją vietą.

Daugiau nuotraukų (0)

ELTA ir lrytas.lt inf.

Jul 13, 2012, 1:36 PM, atnaujinta Mar 18, 2018, 4:39 AM

Nugalėjo kolumbietis Eideras Arevalo. Jis distanciją įveikė per 40 min. 9,74 sek.

M. Šavelskis, kuriam liepos 30 dieną sukaks 18 metų, nuo nugalėtojo atsiliko 2 min. 53,53 sek.

Iš 40 startavusių sportininkų klasifikuoti 36.

Merginų disko metimo atrankos varžybose penktadienį Lietuvos atstovė Ieva Zarankaitė užėmė 14-ąją vietą ir nepateko į finalą.

17-metė lietuvė diską nusviedė 49 m 6 cm. Sėkmingiausias buvo trečiasis I. Zarankaitės bandymas. Pirmuoju mėginimu ji įrankį numetė 45 m 45 cm, o antruoju - 43 m 84 cm.

Iki 12-osios vietos ir kelialapio į finalą mūsų šalies disko metikei pritrūko 40 cm.

Atrankos varžybose dalyvavo 35 sportininkės.

Šuolių į aukštį atrankos varžybose Lietuvos atstovė Gintarė Nesteckytė užėmė dešimtąją vietą ir pateko į finalą.

16-metė lietuvė peršoko į 1 m 82 cm aukštį iškeltą kartelę.

17-metė Eglė Rocevičiūtė įveikė 1 m 65 cm aukštį ir liko paskutinė - 34-a.