Orientacininkas V. Beliūnas pasaulio čempionate užėmė 21 vietą

Šveicarijoje vykstančio pasaulio orientavimosi sporto čempionato vyrų varžybose, ilgojoje trasoje ketvirtadienį, Lietuvos atstovas Vytautas Beliūnas užėmė 21-ąją vietą.

Daugiau nuotraukų (0)

ELTA ir lrytas.lt inf.

Jul 20, 2012, 9:45 AM, atnaujinta Mar 18, 2018, 12:08 AM

Nugalėjo norvegas Olavas Lundanesas. Jis 18,3 km trasą su 31 kontrolės punktu įveikė per 1 val. 34 min. 42 sek. Sidabrą pelnė šveicaras Matthiasas Merzas (+2 min. 52 sek.), o bronza atiteko latviui Edgarui Bertukui (+4.31).

V. Beliūnas nuo nugalėtojo atsiliko 14 min. 17 sek.

Vilius Aleliūnas tarp 45 finalo dalyvių liko 25-as (+16.54).

Moterų varžybose nugalėjo šveicarė Simone Niggli-Luderis. Ji 12,4 km trasą su 23 kontrolės punktais įveikė per 1 val. 15 min. 7 sek. Antrąją vietą užėmė suomė Minna Kauppi (+1.31), o trečiąją - švedė Annika Billstam (+2.06).

Aušrinė Kutkaitė buvo 27-a (+17.34), Kristina Rybakovaitė - 30-a (+20.14), o Inga Kazlauskaitė - 38-a (+26.16).