Olimpinių žaidynių laisvųjų imtynių turnyro čempionais tapo rusas bei amerikietis

Penktadienį Londono olimpinių žaidynių laisvųjų imtynių čempiono aukso medalį -

BNS ir lrytas.lt inf.

Aug 11, 2012, 12:18 AM, atnaujinta Mar 17, 2018, 10:57 AM

Bronzos medalio savininkais šioje svorio kategorijoje tapo japonas Shinichi Yumoto bei Yang Kyong-Ilas iš Šiaurės Korėjos.

Pirmasis lemiamoje kovoje 3:1 nugalėjo bulgarą Radoslavą Marinovą Velikovą, o antrasis tokiu pačiu rezultatu privertė pasiduoti Kazachstano imtynininką Dauletą Nijazbekovą.

Svorio kategorijoje iki 74 kg triumfavo praėjusių metų pasaulio čempionas amerikietis Jordanas Burroughsas, finale 3:0 įveikęs Irano sportininką Sadeghą Gourdazį bei savo pergalingų iš eilės dvikovų tarptautiniuose turnyruose skaičių padidinęs iki 38.

Bronzos apdovanojimai atiteko Uzbekistano imtynininkui Soslanui Tigijevui, kuris 3:0 nugalėjo vengrą Gaborą Hatošą, ir rusui Denisui Cargušui, 3:0 privertusiam pasiduoti kanadietį Matthew Judahą Gentry'į.