A. Kruopis laimėjo ir antrąjį dviratininkų lenktynių Prancūzijoje etapą

1. Aidis Kruopis 5 val. 08 min. 53 sek.

Bendrojoje įskaitoje pirmaujantis A. Kruopis 199,2 km distanciją įveikė per 5 valandas 8 minutes 53 sekundes.<br>ldsf.lt

BNS ir lrytas.lt inf.

2012-08-23 02:30, atnaujinta 2018-03-17 05:23

Bendrojoje įskaitoje pirmaujantis lietuvis 199,2 km distanciją įveikė per 5 valandas 8 minutes 53 sekundes bei finišo spurtu aplenkė antrą bei trečią vietas etape užėmusius atitinkamai prancūzą Adrieną Petitą bei baltarusį Jevgenijų Gutarovičių.

Kartu su pagrindine grupe antrąjį etapą baigė ir kiti du Lietuvos dviratininkai - 41-as finišo liniją kirtęs Evaldas Šiškevičius („La Pomme Marseille“) bei 140-ąją vietą užėmęs Tomas Vaitkus („Orica-GreenEdge Cycling Team“):

...

155.Tom Dernies (Belgija) atsiliko 2 min. 45 sek.

Lyderio poziciją bendroje įskaitoje sustiprinęs Aidis Kruopis po dviejų etapų 8 sekundėmis lenkia antroje vietoje likusį baltarusį Jevgenijų Gutarovičių bei 11 - į trečiąją poziciją pakilusį prancūzą Thomasą Vaubourzeix'ą.

16 sekundžių lyderiui pralaimintis Elavdas Šiškevičius užima aštuntąją vietą, o 152-ojoje pozicijoje esantis Tomas Vaitkus nuo tėvynainio atsilieka 10 minučių ir 41 sekundę: