Dviratininkė I. Čilvinaitė lenktynėse Salvadore - ketvirta

Salvadore vykusiose moterų dviračių lenktynėse „Grand Prix Grand Sain Bernard“ Lietuvos čempionė Inga Čilvinaitė („Pasta Zara-Cogeas“) užėmė ketvirtąją vietą ir pelnė 30 pasaulio reitingo taškų.

ELTA ir lrytas.lt inf.

2013-03-08 21:10, atnaujinta 2018-03-10 07:58

Nugalėjo brazilė Klemilda Fernandes (Clemilda Fernandes, Brazilijos rinktinė). Ji 97 km nuvažiavo per 3 val. 18 min. 55 sek. I. Čilvinaitė nuo nugalėtojos atsiliko 15 sek.

Silvija Latožaitė (Lietuvos rinktinė, +4.41) užėmė 15-ąją, Milda Jankauskaitė (Lietuvos rinktinė, +6.32) - 16-ąją, Kristina Norvaišaitė (Lietuvos rinktinė, +6.36) - 21-ąją, Edita Janeliūnaitė („Pasta Zara-Cogeas“, +6.36) - 22-ąją, Eglė Poškaitė (Lietuvos rinktinė, +8.39) - 26-ąją, o Jurgita Kubiliūnaitė (Lietuvos rinktinė, +14.19) - 37-ąją vietas.