R. Navardauskas 18-ajame „Giro d'Italia“ etape liko 126-as

Italijoje vykstančių 96-ųjų prestižinių daugiadienių dviračių lenktynių „Giro d'Italia“ 18-ajame etape - 20,6 km atskiro starto lenktynėse - ketvirtadienį lietuvis Ramūnas Navardauskas („Garmin-Sharp“) užėmė 126-ąją vietą.

18-tame etape nugalėjo lenktynių lyderis italas Vincenzo Nibali („Astana“).<br>AP

May 23, 2013, 9:34 PM, atnaujinta Mar 6, 2018, 8:37 AM

Nugalėjo lenktynių lyderis italas Vincenzo Nibali („Astana“). Jis distanciją įveikė per 44 min. 29 sek.

25-erių metų R. Navardauskas nugalėtojui pralaimėjo 6 min. 29 sek.

Bendrojoje įskaitoje pirmaujantis V. Nibali antrąją vietą užimantį australą Cadelą Evansą (BMC) lenkia 4 min. 2 sek. Trečias žengia kolumbietis Rigoberto Uranas („Sky“, +4.12).

Antrą kartą šiose lenktynėse dalyvaujantis R. Navardauskas bendrojoje įskaitoje išliko 85-as. Jis lyderiui pralaimi 2 val. 14 min. 11 sek.